Witamy !



Lista offroadowców na forum ...

Czyli rozmowy o technice sprawnego poruszania się w terenie.

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez SKODA76 » 01 lis 2010 23:00:43

1.Satan
2.Brum
3.Przemia
4.Paweł
5.Sledz
6.Tomi79
7.Mpl
8.Mody1
9.Arni
10.Darek 1
11.Artur67
12.Szymi64
14.Struna
15.Kozi
16.Ijido
17.Angel&Devil
18.Chudyy1
19.Sylwian70
SKODA76
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1930
Obrazki: 0
Dołączył(a): 23 gru 2008 14:44:33
Lokalizacja: LUBELSKIE
Pochwały: 2
Województwo: Lubelskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez przemia » 02 lis 2010 08:06:52

1.Satan
2.Brum
3......
4.Paweł
5.Sledz
6.Tomi79
7.Mpl
8.Mody1
9.Arni
10.Darek 1
11.Artur67
12.Szymi64
14.Struna
15.Kozi
16.Ijido
17.Angel&Devil
18.Chudyy1
19.Sylwian70

Sorry ale źle zrozumiałem te listę. Chyba nie jestem offroadowcem, ale jak Łukasz przyjedziesz w moje strony to Ci chętnie pokażę kilka fajnych miejsc i pomogę w razie czego.

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez mpl » 02 lis 2010 10:56:18

FROTERKA napisał(a):Jak już wszyscy wtopicie to mój nr jest w profilu. :mrgreen:


Hej, ale to co można zatelefonować i się pożalić, bo chyba nie przyjedziesz po mnie jak się wtopię w błoto gdzieś w mojej okolicy?
Jest: A sport : ) / WAZ 21063 Łada 1300SL :) / CB750 SevenFifty

Jezus nie może zostać królem Polski, ponieważ osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może pełnić funkcji publicznej.
Avatar użytkownika
mpl
Guru
Guru
 
Posty: 805
Obrazki: 11
Dołączył(a): 30 cze 2009 22:34:59
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pochwały: 3
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez sylwian70 » 02 lis 2010 15:12:31

SKODA76 napisał(a):1.Satan
2.Brum
3.Przemia
4.Paweł
5.Sledz
6.Tomi79
7.Mpl
8.Mody1
9.Arni
10.Darek 1
11.Artur67
12.Szymi64
14.Struna
15.Kozi
16.Ijido
17.Angel&Devil
18.Chudyy1
19.Sylwian70

20.SKODA76
sylwian70
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez FROTERKA » 02 lis 2010 16:48:34

mpl napisał(a):chyba nie przyjedziesz po mnie jak się wtopię w błoto gdzieś w mojej okolicy?

Przyjadę, gdy wtopisz w mojej okolicy. :lol:
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez Arni » 02 lis 2010 17:19:46

maciar napisał(a):"Chciałem zapytać kto jeździ po terenie, a nie tylko gada i czasami na ryby pojedzie".A ja lubię frotką na ryby jeździć.

W tej liście jak sądze chodzi o OFF-ROAD, taki z prawdziwego zdarzenia. Gdzie nikt nie będzie płakał jak pogniecie drzwi czy straci lusterka podczas przeprawy. O jeżdzenie bez żałowania sprzętu i bez względu na warunki a nie "o, woda na pół metra to nie wjeżdzam" albo że " w lesie rysuje sie lakier od gałęzi wiec nie jeźdzmy tam"

Chodzi o to, aby wyłowić spośród całej rzeszy użytkowników Fronter osoby,które pojadą w ciężki teren bez marudzenia że jest za ciężko.
Arni
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez brum » 02 lis 2010 18:06:28

Arni napisał(a):Gdzie nikt nie będzie płakał jak pogniecie drzwi czy straci lusterka podczas przeprawy.

Ja jednak uważam żeby tak nie robić, trzeba jednak myśleć, bezmózgie obijanie auta mnie nie interesuje. Innych zresztą pewnie też.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez STRUNA » 02 lis 2010 21:36:41

Chodzi o jazdę w terenie a nie obijanie auta "na punkty". Sądzę, że nikomu się to nie podoba. Jeśli chcemy jeździć, trzeba dbać o poprawny stan techniczny naszych aut.
Osobiście nie marudzę, wjadę zawsze tam gdzie reszta a czasami pierwszy wskoczę tam gdzie nikt się nie spodziewa. Tylko czasem przez to trzeba mnie wyszarpywać bo przeholuje.
A żeby marudzić że jest za ciężko najpierw trzeba wjechać i się przekonać. Jak przelecimy to znaczy że za lekko, jak staniemy to dopiero marudzimy.
STRUNA
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez Pawel » 02 lis 2010 21:47:46

Tu było za ciężko:
Obrazek

A tu kierownik przeholował:
Obrazek
...albo Ty jesz, albo Ciebie jedzą...
Obrazek
A 3,1 TDI Long '95
bike MTB wegług własnej specyfikacji...
Citroen C8 HDI
honda transalp xl600v
bmw f650st
w razie w: 696445799
Avatar użytkownika
Pawel
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4398
Obrazki: 11
Dołączył(a): 23 mar 2008 20:02:00
Lokalizacja: Giżycko
Pochwały: 10
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez mpl » 02 lis 2010 22:57:44

Arni napisał(a):
maciar napisał(a):"Chciałem zapytać kto jeździ po terenie, a nie tylko gada i czasami na ryby pojedzie".A ja lubię frotką na ryby jeździć.

W tej liście jak sądze chodzi o OFF-ROAD, taki z prawdziwego zdarzenia. Gdzie nikt nie będzie płakał jak pogniecie drzwi czy straci lusterka podczas przeprawy. O jeżdzenie bez żałowania sprzętu i bez względu na warunki a nie "o, woda na pół metra to nie wjeżdzam" albo że " w lesie rysuje sie lakier od gałęzi wiec nie jeźdzmy tam"

Chodzi o to, aby wyłowić spośród całej rzeszy użytkowników Fronter osoby,które pojadą w ciężki teren bez marudzenia że jest za ciężko.


aaa to sorry, to ja się wypisuję... nie jestem prawdziwym off-road-owcem... nie wjeżdżam w wodę zbyt głęboko...

1.Satan
2.Brum
3.Przemia
4.Paweł
5.Sledz
6.Tomi79
7.
8.Mody1
9.Arni
10.Darek 1
11.Artur67
12.Szymi64
14.Struna
15.Kozi
16.Ijido
17.Angel&Devil
18.Chudyy1
19.Sylwian70

20.SKODA76
Jest: A sport : ) / WAZ 21063 Łada 1300SL :) / CB750 SevenFifty

Jezus nie może zostać królem Polski, ponieważ osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może pełnić funkcji publicznej.
Avatar użytkownika
mpl
Guru
Guru
 
Posty: 805
Obrazki: 11
Dołączył(a): 30 cze 2009 22:34:59
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pochwały: 3
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez Arni » 03 lis 2010 21:35:45

Za chwile pół listy sie wypisze - bo to, bo tamto, bo w off-road nie wolno zachaczyć o cos a inni zachaczają itd.....
Musze uważac na precyzyjniejszy dobór słów na forum bardziej niż przy rozmowie z dziećmi, coby nikt sie dotknięty broń Boże nie poczuł, że jeździ inaczej niż reszta z forum.


koniec :offtopic:
Arni
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez Cobreti25 » 03 lis 2010 22:47:13

Witam

Napisałeś, że chciałeś wyłowić "elitę" OFF-ROAD i mimo iż czuję, że w terenie nie zostałbym w tyle (pod względem poświęceń) to po prostu brak mi większej kasy i wiedzy na zabawę po "pachy" :mrgreen:

Dlatego padło moje pytanie... "czy mogę Wam po kawę jeździć?"

Z filmów widać co potrafią tacy Panowie jak np. Paweł czy Wikked, a do nich to mi jeszcze daleko :oops:

Cóż inni zrezygnowali ze względu może właśnie na takie podejście i może jeszcze na to , że dla niektórych frotka jest jedynym autem domowo-rekreacyjnym i nie mogą sobie pozwolić 3 dni doczyszczania po każdym wypadzie, lub nie robienia nic z błotkiem na masce :mrgreen:

Elita, to elita i dużo Was- nas nie będzie...

Może dla słabszych dajcie "fory początkowe" :4lk: na zapoznanie się z pomysłem

Natomiast normalne jest, że w las nie jedzie nikt z premedytacją urwać to i tamto :mrgreen: ale takie rzeczy się zdarzają i trzeba to wkalkulować :mrgreen:

... takie tam moje wywody....
Fiat Grand Cherokee 5,2 V8 Lift 2,5" BFG AT 32"...

Frotka Short Lift 2" Wolf Uragano MT 32" Snorkel... było....

" Gdyby kobiety mówiły to co myślą, nie byłoby normalnie, ale przynajmniej dałoby się je zrozumieć"
Pomoc: (Kalisz i okolice)793344522
Avatar użytkownika
Cobreti25
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 695
Obrazki: 0
Dołączył(a): 14 sie 2009 20:56:35
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 3
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez wikked » 04 lis 2010 01:13:09

hihihihi, elitę mówisz- przecież to żart. Kto z pośród Nas jest elitą offroadu?? Nie róbcie jaj!! Każdy jeździ jak jeździ, umie ile umie. Jedni mają po jednym dupowozie i muszą go oszczędzać a jeżdżą naprawdę świetnie. Jeśli to lista hardcoremadafaka to zmień tytuł ale jak znam życie to jak przyjdzie co do czego to i tak nawet z tej "elity" wykruszy się kilka autek/ załóg. Jeśli wyznacznikiem przynależności do "elitarnej grupy" jest moczenie auta po dach to ja jestem cyckiem asfaltowym bo na Jurajskim odpuściłem przejazd przez wodę nie chcąc zamoczyć auta w środku, a juz z pewnością pociągnąć wody. Jeśli strach przed ocieraniem się o drzewa dyskwalifikuje to Przemek też odpada bo u Gosi na spocie nie pojechał za mną bo nie chciał się opierać o drzewa. Jeśli Kokotów i uczestniczenie w przejeździe przed traskę było podobnym wyznacznikiem to Wojtek- mody1 też jest "miękki" bo nie pojechał z racji braku chłodnicy oleju skrzyni. Ani Przemka ani Wojtka nie uważam za cieniasów. Dla mnie podział idiotyczny. Mam propozycję- zakładając taki temat wcześniej przejedźcie się na rajd w takiej zwykłej wyczynowej klasie. Świetnym przykładem był rajd w Katowicach- nikt nie przyjechał a przecież wszyscy mieli blisko (Częstochowa, Kraków, Katowice) a przecież te 3 miasta na tym forum są uważani za "tfardzieli". Panowie i Panie!! Jazda po pustyni, taplanie się z autem w błocie, przejazd przez rzeczkę to jeszcze nie wyczyn.
:offtopic:
wikked
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez lysy » 04 lis 2010 10:53:22

wikked napisał(a): to ja jestem cyckiem asfaltowym bo na Jurajskim odpuściłem przejazd przez wodę


Wiktor..............nie jestes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wikked napisał(a):Jeśli Kokotów i uczestniczenie w przejeździe przed traskę było podobnym wyznacznikiem to Wojtek- mody1 też jest "miękki" bo nie pojechał z racji braku chłodnicy oleju skrzyni.


Nie chlodnica powodem tylko ze sie porysuje........... :twisted:

wikked napisał(a):Świetnym przykładem był rajd w Katowicach- nikt nie przyjechał a przecież wszyscy mieli blisko (Częstochowa, Kraków, Katowice) a przecież te 3 miasta na tym forum są uważani za "tfardzieli".


Wiktor nie moglem................pastowalem samochod :lol:
Rower
Avatar użytkownika
lysy
Mega Troll
 
Posty: 848
Dołączył(a): 28 gru 2008 22:26:08
Lokalizacja: Miasto Marzeń
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez brum » 04 lis 2010 11:11:20

Wiktor udział w jakimś rajdzie lub rajdach to tez nie oznacza że się jest super i umiejącym super jeździć.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez mikrusik » 04 lis 2010 11:30:10

Reszta niech pozostanie milczeniem...

Froterka, wikked, łysy, Paweł i brum gratuluję zdrowej oceny sytuacji. :beer:
mikrusik
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez wikked » 04 lis 2010 13:44:57

brum napisał(a):Wiktor udział w jakimś rajdzie lub rajdach to tez nie oznacza że się jest super i umiejącym super jeździć.

Dawid ale ja nic takiego nie powiedziałem. Mówię tylko że jesteśmy/cie nieobiektywni w ocenie- tyle.
Odnośnie mojej osoby to nigdy nie powiedziałem że umiem jeździć. Pokażę Ci wśród moich znajomych 20-30 chłopaków jeżdżących dużo lepiej ode mnie, ale czy mam się z tego powodu pociąć?? Wcale nie. Jeżdżę z nimi i podglądam i się uczę. Dlaczego koledzy którzy chcieliby jeździć z nami nie mogą bo w/g Naszej całkowicie nieobiektywnej oceny się nie nadają, mają zbyt wypacykowane auta itd. Już dawno większość z Nas stwierdziła że jazda jazdą a towarzystwo jest na pierwszym miejscu. "Uprawiając" offroad jest loża szyderców, jest koleżeńska pomoc, jest błoto ale przede wszystkim ma być fajnie. Osobiście nie zamierzam jeździć z bufonami którzy zapomnieli jak zaczynali, a teraz są mistrzami świata ale tylko w swojej bardzo subiektywnej ocenie. Wracając do rajdów są właśnie dobre aby pozbyć się złudzeń odnośnie ograniczeń Naszych i Naszych pojazdów. Jazda z innymi daje czasem zimny kubeł wody na głowę. Terenowa ocena naszych umiejętności jest jak męska ocena własnego przyrodzenia :guns: :mrgreen: .
Nie chce mi się już gadać.
Pozdrawiam wszystkich którzy chcą spróbować i wszystkich którzy jeżdżą. Jeśli chodzi o mnie to proszę pisać w grupie małopolskiej kto ma ochotę spróbować jazdy w terenie. Otworzymy kółko "leszczy terenowych" i będzie fajnie.
wikked
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez przemia » 04 lis 2010 14:35:27

wikked napisał(a):... Otworzymy kółko "leszczy terenowych" i będzie fajnie.


Ooo! Widzę miejsce dla siebie. Tylko z jednym wyjątkiem, wolałbym bez "loży".

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez wikked » 04 lis 2010 14:37:39

przemia napisał(a):
wikked napisał(a):... Otworzymy kółko "leszczy terenowych" i będzie fajnie.


Ooo! Widzę miejsce dla siebie. Tylko z jednym wyjątkiem, wolałbym bez "loży".

Zapraszam, ale dość już "kasztanienia" tematu Satana. :offtopic:
wikked
 

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez przemia » 04 lis 2010 14:44:09

wikked napisał(a):
przemia napisał(a):
wikked napisał(a):... Otworzymy kółko "leszczy terenowych" i będzie fajnie.


Ooo! Widzę miejsce dla siebie. Tylko z jednym wyjątkiem, wolałbym bez "loży".

Zapraszam, ale dość już "kasztanienia" tematu Satana. :offtopic:


Kto to moderuje? Offtopy wywalić i tyle :mrgreen:

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 4x4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron