Witamy !



Wrażenia...

11 - 13 czerwca 2010

Re: Wrażenia...

Postprzez Kristoffer » 14 cze 2010 09:03:51

jrzeuski napisał(a):PS. pozdrowienia dla dwoch zalog, ktore nas widzialy tuz przed Leba. Mielismy radyjko wylaczone i zanim sie polapalismy co i jak juz bylo za pozno. A w Lebie sobie na troche jeszcze zostalismy


Dzięki serdeczne za pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych imprezach.
Frontera B Sport RS
Ratownik XTR
lift IRONMAN 3"
Dotz Dakar 15 ET+12J7
BFG AT 31x10.5
http://www.facebook.com/groups/519662818045283/
Avatar użytkownika
Kristoffer
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 265
Obrazki: 16
Dołączył(a): 04 gru 2008 13:25:57
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 1
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Wrażenia...

Postprzez Betina » 14 cze 2010 09:19:06

KIA Team :) chciała bardzo serdecznie podziękować organizatorom, za wspaniale przygotowaną imprezę. Uczestnikom za miłe przyjęcie :) A w szczególności Wiktorowi za wprowadzenie w grupę, oraz podpuszczanie do wjechanie na pochylnię i wykrzyż. Oraz psiakowi "Fabi", że tak wspaniale opiekowała się moim synkiem :wink:
Imprezę bardzo miło wspominamy, oraz zapamiętamy, a wrażenia bezcenne :)
Można powiedzieć, że kijanka generalnie dała radę we wszystkich przygotowanych atrakcjach :D

Jesteśmy w trakcie przygotowania foto reportaży z imprezy. Do wieczora postaramy się umieścić kilka zdjęć i filmów ( w tym filmy autorstwa Froterki)

jrzeuski napisał(a):- załodze KIA - za dołączenie do nas na trasie advance (sorki, że moja awaria spowodowała skrócenie trasy)

Najważniejsze, że usterkę dało się naprawić w bazie i mogłeś spokojnie dojechać do domu.

albi napisał(a):A w Lebie sobie na troche jeszcze zostalismy :)

Jesteśmy sąsiadami :D mieszkamy dokładnie po drugiej stronie :D
Betina
 

Re: Wrażenia...

Postprzez albi » 14 cze 2010 09:34:29

Betina napisał(a):KIA Team :) chciała bardzo serdecznie podziękować organizatorom, za

albi napisał(a):A w Lebie sobie na troche jeszcze zostalismy :)

Jesteśmy sąsiadami :D mieszkamy dokładnie po drugiej stronie :D

ale jak po drugiej stronie? Sie znaczy ulicy?
albi
 

Re: Wrażenia...

Postprzez danielrajszczak » 14 cze 2010 09:47:45

konik napisał(a):Jeżeli chcemy aby relacja z naszego zlotu została zamieszczona w lipcowym numerze czasopisma off-road.pl musimy w ciagu 2 dni (do 15.06) dostarczyć Robertowi relację ze zlotu. Relacja powinna zawierać tekst do 2 tyś znaków + kilka zdjęć. Myślę że powinno to wyglądać podobnie do relacji Balkandriwera z III zlotu w Baligrodzie: http://www.opelfrontera.pl/index.php?op ... &Itemid=15
Myślę że znajdzie się ktoś z talentem literackim kto przeleje na papier swoje wrażenia, i zredaguje relację z naszego zlotu.
Tylko proszę bez marudzenia, bo czasu jest bardzo mało! Czekamy!



W takim razie biorę się do obrobienia zdjęć. Mam spore braki w dokumentacji (nie wszędzie byłem) więc proszę o wyrozumiałość. Myślę, że każdy ma mnóstwo różnych zdjęć i razem stworzymy kompletną foto relację! :D
danielrajszczak
 

Re: Wrażenia...

Postprzez jrzeuski » 14 cze 2010 09:54:05

danielrajszczak napisał(a):Myślę, że każdy ma mnóstwo różnych zdjęć i razem stworzymy kompletną foto relację! :D

Ja nie mam żadnego. Mój pilot nie opanował jeszcze obsługi aparatu :wink: a wieczorem wolałem trzymać w ręku inne szkło niż obiektyw :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Wrażenia...

Postprzez drugi oposs » 14 cze 2010 09:59:15

jrzeuski napisał(a):Mój pilot nie opanował jeszcze obsługi aparatu

I na dodatek musiałeś go nosić na rękach :mrgreen:
Avatar użytkownika
drugi oposs
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 07 paź 2009 07:35:49
Lokalizacja: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Wrażenia...

Postprzez jrzeuski » 14 cze 2010 10:17:52

drugi oposs napisał(a):I na dodatek musiałeś go nosić na rękach :mrgreen:

Czyżbym wyczuwał zazdrość? :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Wrażenia...

Postprzez sylwian70 » 14 cze 2010 10:38:18

Prawie wszyscy wrócili szczęśliwie cieszy informacja ze zlot się udał :1: i wypada tylko żałować że się nie było jego uczestnikiem :cry2: .Można wiedzieć kto zmielił most? :gears: kto urwał przegub? chwalić się!brum stracił manuale kim są pozostali nieszczęśliwcy.
sylwian70
 

Re: Wrażenia...

Postprzez konik » 14 cze 2010 10:45:21

Panowie i panie chyba się nie zrozumieliśmy. Do czasopisma off-road potrzebna jest przede wszystkim relacja tekstowa, i ze 3 zdjęcia (filmu też raczej nie da się zamieścić w gazecie) Proszę jakiegoś biegłego bajkopisarza o stworzenie barwnej relacji prasowej (2000 znaków). Czasu jest niewiele. Zdjęcia nie będą problemem.
Avatar użytkownika
konik
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1161
Obrazki: 3
Dołączył(a): 15 lut 2008 22:06:24
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pochwały: 5
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Wrażenia...

Postprzez jrzeuski » 14 cze 2010 10:56:41

Prezes zakatował przedni most a jack2.2dti półoś. Będzie widać na filmach w jaki sposób.

Ja byłem zholowany z trasy, bo mi strzeliła rolka prowadząca pasek klinowy (łożysko się rozpadło) i się obieg wody skończył (alternator, podciśnienie i klima też, ale bez nich bym dojechał). Na szczęście po wymontowaniu resztek rolki okazało się, że napinacz ma dość zapasu, by naciągnąć pasek i nawet się nie ślizga. Można powiedzieć, że ta rolka to zbędnik, ale poszukam odpowiedniego łożyska na wymianę, bo podobno sama rolka jest droga i trudnodostępna. Jakby się naprawa nie udała, to Robert obiecał poszukać jakiegoś łożyska i może by się udało coś zmotać. Rozważałem też opcję uderzenia do Wiktora po transport do domu jego "lawetą" (tą co była na filmiku przed zlotem). W ostateczności czekała mnie jazda na holu przez ponad 100km (o ile byłby chętny na ciągnięcie), ale nie wiem czy bym to przeżył, bo po holowaniu na pole (16km) bolały mnie ręce (od kierownicy) i nogi (od hamulca) ze względu na brak jakiegokolwiek wspomagania przy niepracującym silniku.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Wrażenia...

Postprzez sylwian70 » 14 cze 2010 11:20:42

Hm :?: dwa dość mocno zmotane bolidy-prezes zmielił most? coś wzmocnienie blokadą ARB :gears: słabo się spisało u jack 2.2dti i jego lifcie przy takim kącie łamania przegubów no i balonach to nie ma się co dziwić tym bardziej że autko dostaje ostro w :dupa: najważniejsze że wszyscy na własnych kołach wrócili do domu :>:
sylwian70
 

Re: Wrażenia...

Postprzez wikked » 14 cze 2010 12:48:58

Ja również dziękuję Wszystkim za świetną zabawę. Bardzo się cieszę że mogłem poznać nowych klubowiczów i że mogłem zobaczyć paskudne facjaty starych (oposs wyładniał :mrgreen: ). Tak jak napisali poprzednicy impreza zrobiona z głową (trasy zlotowe a nie rajdowe) bo ciśnienia dostawał każdy. Kto chciał to się pobawił. Integracja oczywiście mistrzostwo świata. Dzięki za przybycie załodze KIA, Patrola.
p.s. Zlot Frontery jest również zlotem dla przyjaciół klubu bo mamy taki status dla Nich.
wikked
 

Re: Wrażenia...

Postprzez Betina » 14 cze 2010 14:15:23

albi napisał(a):ale jak po drugiej stronie? Sie znaczy ulicy?

Jeżeli Wasza Frotka ma numer zlotowy 24, to tak, mieszkamy po drugiej stronie ulicy :D w " Admirale" :D
Betina
 

Re: Wrażenia...

Postprzez mikrusik » 14 cze 2010 14:57:41

Zaraz, zaraz w moim przypadku Patrol to tylko auto zastępcze na V zlot :mrgreen:

Spodobało się Marcinowi i wystawi nową nową załogę!!!
Ja wracam do turystyka i Froci :1:

Pilotem zostanie Alek - moje piskle, bo Marcinowy Mikołaj ( 3,5 roku ) dzielnie znosił jazdę, ale musi troszku podrosnąć :>:

W imieniu Marcina pragnę podziękować wszystkim, bez wyjątku ( nawet chudyy1) :twisted: za wspaniałą atmosferę zlotu :D
Dla ekipy błotnej, co wzięła Patrola pod swoje skrzydła podziękowania dodatkowe - błotne :wink: i przy następnej okazji :beer:

Strat nie odnotowaliśmy i to dla nas dziwne :mrgreen:
mikrusik
 

Re: Wrażenia...

Postprzez robert_smoldzino » 14 cze 2010 16:07:55

Witajcie,
Ciesze sie, ze sie podobalo, polecamy sie na przyszlosc ;-)
Przypomniec pragne tylko, ze smoldzino.org to kilkanascie osob i Wszyscy Oni mieli udzial w wykonawczej stronie tej imprezy a ja to tylko spinam w calosc.
Milo bylo Was poznac i porozmawiac (chociaz wiem, ze jak zwykle nie zdazylem ze wszystkimi).
Pochwalic Was chcialem za porzadek w wiacie, ktory zastawalem nad ranem (bywalo wiecej sprzatania po mniejszych grupach), przeprosic raz jeszcze za piatkowa zadyme pokojowa.
Niestety jest cos czego jeszcze nie bylo. Po raz pierwszy w historii bazy, w wyniku goszczenia aut terenowych trawnik zostal poryty. Nie jest to jakis wielki problem i nie mam o to zalu wiekszego czy mniejszego ale pisze o tym, byscie nastepnym razem pamietali, ze utrzymane trawniki nie sa do robienia wirazy na pelnym gazie.
pozdrawiam i zapraszamy na Piknik OffROADzinny
robert i smoldzino.org
Nasze imprezy: www.smoldzino.org
robert_smoldzino
Starszy Zaglądacz
Starszy Zaglądacz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 16 mar 2008 18:15:59
Lokalizacja: ze wsi jestem

Re: Wrażenia...

Postprzez oposs » 14 cze 2010 16:45:55

wikked napisał(a):oposs wyładniał

Na solarium bylem :mrgreen:
robert_smoldzino napisał(a):trawnik zostal poryty

Wiem kto to :mrgreen: Jezeli na nastepnej imprezie dostane jakis upust to Ci powiem komu tak cisnienie skoczylo :mrgreen:
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez robert_smoldzino » 14 cze 2010 17:01:23

:mrgreen: :mrgreen:
Dla mnie nie ma znaczenia kto to.
Stalo sie - trudno, stwierdzilem fakt.
A upust dostaniesz - tak jak wszyscy uczestnicy, staloklienckie 10%.

ps kabel. i sprzedawczyk ;-)
Nasze imprezy: www.smoldzino.org
robert_smoldzino
Starszy Zaglądacz
Starszy Zaglądacz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 16 mar 2008 18:15:59
Lokalizacja: ze wsi jestem

Re: Wrażenia...

Postprzez wikked » 14 cze 2010 17:02:46

robert_smoldzino napisał(a):trawnik zostal poryty

to byłem ja :oops:
wikked
 

Re: Wrażenia...

Postprzez Kristoffer » 14 cze 2010 17:38:32

Dzięki wszystkim za miłą zabawę,ekipie Smołdzińskiej za wzorową obsługę i smaczne jadło i :beer:
Pozdrowienia dla ekip z Pomorza za wspólny wyjazd w advencer przednia zabawa była.

PS.Robert nie zapomnij nazbierać tych truskawek trochę więcej w tym roku

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz i do zobaczyska
Frontera B Sport RS
Ratownik XTR
lift IRONMAN 3"
Dotz Dakar 15 ET+12J7
BFG AT 31x10.5
http://www.facebook.com/groups/519662818045283/
Avatar użytkownika
Kristoffer
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 265
Obrazki: 16
Dołączył(a): 04 gru 2008 13:25:57
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 1
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Wrażenia...

Postprzez flowers » 14 cze 2010 17:44:50

Imprezka w/g mnie była git- dobre żarcie, organizacja, atmosfera poza zebraniem w piątek wieczorem :pomidor: , no i te posiadówki przy ognisku :beer: :boss: :dyskusja: :>: .
Dzięki wam wszystkim, Robertowi i jego ekipie za to spotkanie.



robert_smoldzino napisał(a):ps kabel. i sprzedawczyk ;-)


Masakra :lol:
flowers
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do V Zlot OFF, 2010, Żelazo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość