Witamy !



Wrażenia...

11 - 13 czerwca 2010

Wrażenia...

Postprzez brum » 13 cze 2010 14:40:25

Już po złocie...było fajnie, impreza się udała. Piwa było do bólu i jedzenia :D
Szkoda że tylko tak wiało bo było strach spać w namiocie.
Ogólnie Robert się spisał. Dzięki wszystkim za przybycie.


Fotki, filmy wrzucę we wtorek bo dopiero jutro rano wracam. Ogólnie są udokumentowane wszystkie usterki czyli jak zepsuć most, urwać przegub i zmielić manuale na bucie.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez hirek_gda » 13 cze 2010 15:34:59

i już z powrotem

ponieważ był to mój pierwszy zlot wiec nie mam porównania, ale ogólnie bardzo mi się podobało :mrgreen:
Dziękuje wszystkim za dobrą zabawę
hirek_gda
Nałogowiec Ekstremalny
Nałogowiec Ekstremalny
 
Posty: 436
Dołączył(a): 28 lip 2009 17:17:26
Lokalizacja: gdańsk
Pochwały: 3
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Wrażenia...

Postprzez Lady_Killer » 13 cze 2010 16:05:03

brum napisał(a):Ogólnie są udokumentowane wszystkie usterki czyli jak zepsuć most, urwać przegub i zmielić manuale na bucie.

Nooo to widzę że fajnie się bawiliście ;) ;)
Czekamy na dalsze relacje :mrgreen: a przede wszystkim jakieś fotki :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez brum » 13 cze 2010 16:06:52

Podziękowania należą się tez chudemu za napoje energetycze.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez Maciej1981 » 13 cze 2010 17:23:11

dzziękujemy (ja i moja pani) za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę, dla nas tak samo jak dla Hirka był to pierwszy zlot i uważam że było super!!! ja mam pogięte progi no i Konar coś mówił że mi frotka cały czas kopci na czarno (jechał za mną do Koszalina) a dzisiaj muszę jechac frocią do holandii :( dla mnie niezapomnianym wspomnieniem będzie trial na szosówkach :1: Wiktor - dzięki za cierpliwośc i wyciąganie!!! zdjęcia może uda mi się wrzucic dzisiaj przed wyjazdem jeżeli nie to dopiero za 4 tyg, pozdr Maciej i Róża
kom 502338253 - pomoc dla klubowiczów (okolice koszalina)
lift 2" (ironman amory+springi)
mt 31"
Avatar użytkownika
Maciej1981
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 287
Dołączył(a): 11 sie 2009 15:48:38
Lokalizacja: Unieście
Województwo: Zachodniopomorskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Sport 1995-1996

Re: Wrażenia...

Postprzez danielrajszczak » 13 cze 2010 17:33:50

Hej... a chciałem założyć ten wątek;) Dziś w kilku słowach: dziękuje Wszystkim Klubowiczom, Uczestnikom oraz Załodze KIA za naprawdę udany zlot, zabawę, atmosferę! Robertowi oraz w równym stopniu Kolegom/Koleżankom/Żonom - za doskonale (moim i szwagra zdaniem) zorganizowany czas, smaczne posiłki oraz wspaniałą obsługę i opiekę. Jest mnóstwo zdjęć, którymi podzielę się w tygodniu.
danielrajszczak
 

Re: Wrażenia...

Postprzez konik » 13 cze 2010 18:27:20

No i po imprezie, coroczne święto Frotki dobiegło końca.
Dziękuję Robertowi i jego ekipie za trud włożony w organizację tak zacnej imprezy - wielki szacun :1:
Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspaniała zabawę i niesamowitą atmosferę. Nawet natura dopasowała się do naszych wymagań, i męczący 30 stopniowy upał w momencie przyjazdu naszej grupy do "Bazy pod Lasem" zmienił się w przyjemną choć dość wietrzną pogodę
Zlot bardzo udany i bardzo offroadowy. Trasy dobrze przygotowane i wcale nie takie łatwe. Opisany powyżej przez Bruma lajtowy advance miał tylko dwa "trudne miejsca" , niestety jedno z nich po rozryciu przez 32 czy 33 calowe koła Frotek i Patrola był już nie do przejechania na 31 calowych kołach, i musieliśmy go odpuścić (żeby nie stracić obiadu :o ) W tym miejscu dziękuję załodze Mercedesa G za pomoc w wyciągnięciu z opresji. Całe szczęście że niedosyt i plamę na honorze łatwo było zrekompensować podczas upalania na piaskowni i torze trialowym (Tu Wiktor i inni udowodnili że Frotki są nie gorsze niż legendarny Mercedes Gelenda który nie dał rady o własnych siłach opuścić piaszczystego dołu). Wiele radości sprawiła też zabawa na równoważni i rampie do badania wykrzyżu. Wieczorna integracja była tak udana, że nie udało nam się przedyskutować większości punktów podczas klubowego zebrania (ale o tym w innym dziale)
Mam wrażenie że dobrego humoru nie zepsuły nawet straty i awarie (u niektórych dość poważne) Po dwóch intensywnych dniach zmęczeni ale uśmiechnięci wróciliśmy do domu. Mam nadzieję ze pozostałe ekipy również bezpiecznie powrócą do domu. Do zobaczenia za rok!
Avatar użytkownika
konik
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1161
Obrazki: 3
Dołączył(a): 15 lut 2008 22:06:24
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pochwały: 5
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Wrażenia...

Postprzez z0mbie » 13 cze 2010 20:03:56

Jak frekwencja, ile było Frocisławek?
Frontera B '00 Automat
Avatar użytkownika
z0mbie
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 298
Dołączył(a): 20 lis 2008 18:52:57
Lokalizacja: Opole
Pochwały: 1
Województwo: Opolskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Wrażenia...

Postprzez mikrusik » 13 cze 2010 20:21:27

Wrażenia... heh - kochani co tu dużo mówić, był to mój pierwszy (i mam nadzieję ostatni ZLOT płaskaczem :wink: ) zlot i pierwsza okazja na poznanie Frotomaniaków z innych niż łódzka ekip. Atmosfera super, pokazaliśmy, że jesteśmy zwartą grupą i mimo innych poglądów na pewne sprawy dajemy radę się dogadać i doskonale bawić! Trasa advance moim zdaniem nie była specjalnie wyzywająca zgadzam się z brumem w 100% (ale też nie o to w niej chodziło chyba), Trial był bardzo 5!!! Generalnie wszystko było co być powinno, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Usterki są niestety nierozłączną częścią naszej zabawy i faktycznie potrafią wkurzyć, ale z drugiej strony każdy sport niesie za sobą takie ryzyko.
Dziękuję WSZYSTKIM :!: :>:
Specjalne podziękowania dla:

1. bruma - za koszulkę...wiesz którą oraz widok manuala od środka.... :)
2. marcina - kierowcy Autobusu Patrola dzięki któremu mogłem pojechać w teren.
3. dljm za za odkrycie nieplanowanego błota na advansie
4. Mikrusika - za cholerny całoksztalt
5. albiego - że mogłem przejechać się na zlocie choć raz NIE-plaskczem :wink:
6. wikkeda - za to, że mój syn w drodze powrotnej uchylił szybę i do kolesia który stał na zielonym zbyt długo krzyknął "śmierć frajerom" :mrgreen:

Podsumowując już zupełnie poważnie - na kolejny zlot na 100% nie zatrę silnika :mrgreen:
mikrusik
 

Re: Wrażenia...

Postprzez Lady_Killer » 13 cze 2010 20:31:28

chudyy1 napisał(a):6. wikkeda - za to, że mój syn w drodze powrotnej uchylił szybę i do kolesia który stał na zielonym zbyt długo krzyknął "śmierć frajerom" :mrgreen:

:lol: :lol: :>: Może czekał aż będzie bardziej zielone :mrgreen: :mrgreen:
Napiszcie w innym temacie oczywiście, co z postanowieniami zmian..... :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez oposs » 13 cze 2010 20:50:25

Niech sie teraz ktos odezwie ze nie mam frotki :mrgreen: Dzieki Froterka :D

Obrazek

MASAKRA :wink:
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez amaj23 » 13 cze 2010 20:52:40

oposs napisał(a):Niech sie teraz ktos odezwie ze nie mam frotki :mrgreen: Dzieki Froterka :D


MASAKRA :wink:


:lol: :beer: :lol: :>:

Mogę ci jeszcze nalepy na resoraka zrobić :pomidor:
amaj23
 

Re: Wrażenia...

Postprzez brum » 13 cze 2010 20:58:36

Frot było 34 plus Kia i Patrol. Czyli frekwencja ok.

Tomek do którego bruma piszesz? Tego oryginalnego czy tego mniejszego? :mrgreen:

My dalej przy ognisku siedzimy w czwórkę :D
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez nestor » 13 cze 2010 21:06:52

Najwazniejsi sa Ludzie i tak bylo na V Zlocie. Bede sie powtarzal. ale wszystko bylo super, za co jako nowicjusz serdecznie dziekuje - Organizatorom i Uczestnikom plci obojga. W tym roku na turystyku, ale moj najmlodszy (16) i jednoczesnie pilot juz lyknal bakcyla - kombinuje jak tu zmotac nasza frote, zeby na nastepnym Zlocie pojechac w grupie advanced. Zobaczymy za rok :-)
Zeby bylo co wspominac - moja propozycja tutaj <http://www.forum.opelfrontera.pl/viewtopic.php?f=78&t=6100>
Obiecuje odpowiedz w ciagu doby.
Obrazek
off-road jest jak seks - jak nie ma w nim uczucia, to sama technika nie wystarczy
Avatar użytkownika
nestor
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 287
Obrazki: 1
Dołączył(a): 03 gru 2009 22:49:26
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez Odoll » 13 cze 2010 21:14:11

Jak dla mnie BOMBA !

Jako nowy posiadacz frotki i świeżynka w Off roudzie od razu zrobiłem test starym wygom, spadłem z równoważni (przerażenie w oczach i serce w gardle) i teraz się martwcie ;) . Test zdali na 5 ( teraz to już chyba na 6 ) frota zjechała bez szwanku a ja z nowym doświadczeniem (udokumetowane na filmie ;) )
Następny dzień , wyjazd w trasę advance , jechaliś jako 2 ekipa i nie udało nam się przejechać całej :( (1 ekipa zmasakrowała przejazd) ale to co się udało i tak było warte wyjazdu ( są fotki i filmy :) )
Po obiedzie wypad na tor zwał jak zwał ale kupa dziór i pagórków , ogólnie świetna zabawa choć 1 przejazd trochę przerażający ;) . Po powrocie do bazy następna próba na równoważni i tym razem SUKCES :D ( udokumętowane na filmie :) ) i awaria :( automaty zaczeły klekotać. Wieczorem wypad na żwirownię jako obserwator , niezapomniane widoki (udokumętowane ;) )

3 dni super zabawy w zajefajnym toważystwie , pozdrawiam wszystkich i czekam na więcej :D
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wrażenia...

Postprzez mikrusik » 13 cze 2010 21:22:15

brum napisał(a):Frot było 34 plus Kia i Patrol. Czyli frekwencja ok.

Tomek do którego bruma piszesz? Tego oryginalnego czy tego mniejszego? :mrgreen:

My dalej przy ognisku siedzimy w czwórkę :D


hmm małe sprostowanie Frot 34 plus Kia, Patrol i skoda :wink:

hyhyhyh a do którego bruma ja piszę... sam wiesz że było was tam co najmniej 2 ( a podobni jak 2 krople wody :mrgreen: - wybacz zula)
mikrusik
 

Re: Wrażenia...

Postprzez konik » 13 cze 2010 23:40:25

Jeżeli chcemy aby relacja z naszego zlotu została zamieszczona w lipcowym numerze czasopisma off-road.pl musimy w ciagu 2 dni (do 15.06) dostarczyć Robertowi relację ze zlotu. Relacja powinna zawierać tekst do 2 tyś znaków + kilka zdjęć. Myślę że powinno to wyglądać podobnie do relacji Balkandriwera z III zlotu w Baligrodzie: http://www.opelfrontera.pl/index.php?op ... &Itemid=15
Myślę że znajdzie się ktoś z talentem literackim kto przeleje na papier swoje wrażenia, i zredaguje relację z naszego zlotu.
Tylko proszę bez marudzenia, bo czasu jest bardzo mało! Czekamy!
Avatar użytkownika
konik
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1161
Obrazki: 3
Dołączył(a): 15 lut 2008 22:06:24
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pochwały: 5
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Wrażenia...

Postprzez mikrusik » 14 cze 2010 01:03:36

Skoro czas goni, to zaraz zagonię piskle do obrabiania fotek i filmów :D

Tomek - chudyy1 - Marcin podziękowania przyjął i za "autobus " zaprasza Cię na błoto, co by Cię wyciągnąć :mrgreen:
Ja podziękowania przyjmuję i nie puszczę Twoich wypowiedzi podczas nagrywania filmów :twisted:
Zaszczytem było gościć Was na kołach naszej ekipy :mrgreen:
Zgadzam się z Andrzejem - nestorem :>:
oposs - super :mrgreen: następna Frocia na pilota jak Janusza :mrgreen:

Jako jedyna grupa, pomimo niepowodzeń ukończyliśmy błoto i nie uważam by to, że jechał parch zmieniło znacząco trasę.
Najpierw Jacek i natępne Frotki wychapały wodę, a później my wycisnęliśmy błoto, bo nacisk był słuszny ( 7 osób) :wink:
chudyy1 chciał nawet wracać po skodę by to sprawdzić :mrgreen:

Ja wraz z ekipą dziękuje, że mogłem z Wami spędzić ten czas i nie żałuję tego, a jak się uda to w następnym roku zapewne przybędę :D

Dawid ja jednak uważam, że były przypadki co przeceniły siły po wchłonięciu więcej niż 2 szt. energetyka, a Tomek przestrzegał :mrgreen:


Robert wykonał swoja pracę profesjonalnie i mam dla niego uznanie.
Jako firma jest godzien polecenia i zapewne jak będzie okazja zagoszczę u niego.
mikrusik
 

Re: Wrażenia...

Postprzez jrzeuski » 14 cze 2010 08:33:53

Dla mnie również był to pierwszy zlot i bardzo się cieszę, że dane mi było w nim uczestniczyć, choć wymagało to mnóstwo samozaparcia i cierpliwości przede wszystkim od mojej żony za co niezmiernie jej dziękuję. Ze względu na awarię oraz obowiązki rodzinne nie mogłem pojechać na trial a z relacji innych wnoszę, że było fantastycznie (co zresztą potwierdzają odniesione tam straty).

Fantastyczna atmosfera towarzyszyła nam od samego początku, gdy dołączyłem do konwoju aż do ostatnich pożegnań na trasie powrotu. Integracja zarówno przy ognisku jak i w trasie idealna. Robertowi należą się duże brawa za zapewnienie wszystkim tak dobrej zabawy. Nawet o deszcz się postarał, żeby nie kurzyło się na trasie i można było samochody również w turystyku błotem udekorować. Poznałem wreszcie twarze osób znanych mi dotąd jedynie z forum. Za to nie poznałem z początku Flowersa, z którym przecież widziałem się jesienią u Artusa :oops: czego Oposs nie omieszkał stosownie podsumować swoim "MASAKRA" :mrgreen:

Zgadzam się z brumem, że trasa advance na swoją nazwę nie w pełni zasługiwała. Lepsze jest określenie Roberta, który nazwał ją adventure, bo rzeczywiście zapewniła różne przygody: od błądzenia na trasie poprzez szaleńczą jazdę przez pole rzepaku (wrażenia niesamowite) aż do dwóch błotek z głębokimi koleinami, gdzie więzy przyjaźni (w przenośni i dosłownie) między Frotkami i ich załogami okazały się nieodzowne :mrgreen: Jechałem w trzeciej grupie i brak liftu oraz opony jedynie 29 cali to było za mało, żeby przejechać tam o własnych siłach. W pozostałych błotkach moje MT zrobiły co do nich należało.

Special thanks dla:
- mojej żony - za udział i wyrozumiałość dla mojego hobby
- mojej córki - za dzielne pilotowanie mnie we śnie na prawie całej trasie
- mojego synka - że nie pozabierał wszystkim bocznych migaczy (udowodnił, że tylko u mnie siedzą zbyt luźno)
- maciara - za przeciąganie mnie po koleinach i holowanie do bazy po awarii
- załodze KIA - za dołączenie do nas na trasie advance (sorki, że moja awaria spowodowała skrócenie trasy)
Ostatnio edytowano 14 cze 2010 09:26:17 przez jrzeuski, łącznie edytowano 1 raz
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Wrażenia...

Postprzez albi » 14 cze 2010 08:50:49

Hej,
bardzo fajna i udana impreza. Chociaz dojechalismy w sobote na 9.30 (po 2 godzinach snu) i od razu pognalismy na odprawe to naprawde fajnie sie bawilismy. Pojechalismy w turystyku - trasa fajna, troche blotka. To nasz kolejny zlot/rajd Opla Frontery i kolejny na ktorym sie swietnie bawilismy. Bardzo nam sie rozwniez podobala trasa niedzielna - test dla amortyzatorow byl niezly (nasz cieknacy Ironman wytrzymal - ale i tak pojdzie na wymiane gwarancyjna :) ) .
Podziekowania dla Roberta i ekipy za organizacje calej imprezy. Podziekowania dla uczestnikow za fantastyczna atmosfere i udana jak zawsze integracje :)

PS. pozdrowienia dla dwoch zalog, ktore nas widzialy tuz przed Leba. Mielismy radyjko wylaczone i zanim sie polapalismy co i jak juz bylo za pozno. A w Lebie sobie na troche jeszcze zostalismy :)
albi
 

Następna strona

Powrót do V Zlot OFF, 2010, Żelazo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron