Witamy !



AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Wszystko co dotyczy bucików dla naszych frotek

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez kondi » 10 gru 2009 16:00:46

Wookash napisał(a):teren pojecie wzgledne. dla jednych to droga szutrowa dla innych bloto po klamki zalezy co masz na mysli.


na droge szutrową to spokojnie ATeki by starczyły..... ale właśnie mi chodzi o błocko co prawda nie po klamki ale po próg to napewno :D bo że tak powiem na motorku po błocku śmigam to i autkiem też mam zamiar
Opel frontera sport LPG lift 3" BFG KM2 31" snorkel (sprzedane :( )
Opel frontera B Long 3.2 LPG frotka rośnie :) 2"zawiecha +2"BL + KM2 33" ... a to nie koniec.... jednak koniec ( sprzedane )
Opel frontera A long 2.2 "rudzielec" domowa seria

PoJEEEPało mnie do 3 odlicz :)
wj 4.7 v8
zj 4.0
xj 2.5

605348314
Avatar użytkownika
kondi
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 531
Obrazki: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2009 10:43:16
Lokalizacja: Pińczów
Pochwały: 3
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Wookash » 10 gru 2009 16:05:47

no to jak chcesz w takie blotko to zdecydowanie MT ale na asfalcie jak juz pewnie wyczytaless trzeba bardziej uwazac na takich oponkach

pozdr.
Wookash
 

Re: felgi do frontery

Postprzez madziam » 10 gru 2009 19:40:37

Wookash napisał(a):Ostatnie slowo w temacie oponek. Przejezdzilem na MT 4 lata i lato i zima i nie mialem problemow a smigalem autem ciezkim i z lichymi hamulcami Lada Niva liftowana 3 cale i takie tam rozne swoje wynalazki miala jak to auto rosyjskie i nie mialem problemow a wrecz w niektorych prtzypadkach MT byl lepszy z racji tej ze w kaluzy nie robil sie efekt aquaplaningu czy jakos tak bo kostaka z MT'ka ciagle miala kontakt z asfaltem.
Pozdr.



Zdecyduj sie Łukasz na coś, bo w każdym temacie piszesz, że coś jest super a potem się rakiem wycofujesz. A jak nie daj Boże ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie, to piszesz, że Ci zazdrości i Cię krytykuje. Zważ tylko na fakt, że sam to wszystko prowokujesz i zaczynasz dyskusję w każdym jednym temacie. I mówisz, że inni zachowują się jak dzieci? Zastanów kilka razy zanim coś napiszesz, żebyś potem nie musiał się ze Swoich wypowiedzi wycofywać.
madziam
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez kondi » 10 gru 2009 19:49:16

Wookash napisał(a):no to jak chcesz w takie blotko to zdecydowanie MT ale na asfalcie jak juz pewnie wyczytaless trzeba bardziej uwazac na takich oponkach

pozdr.


frotka to nie wyścigówa wiec wiadomo że prędkości sie zawrotnych nie osiaga ... a uważnym zawsze trzeba być .. dam sobie jeszcze dzień namysłu i cza bedzie podjać decyzje..... a no własnie spytam sie jeszcze jak wyglada jazda zima na ATekach a MTkach... bo zimówek kupować to ja juz nie będe
Opel frontera sport LPG lift 3" BFG KM2 31" snorkel (sprzedane :( )
Opel frontera B Long 3.2 LPG frotka rośnie :) 2"zawiecha +2"BL + KM2 33" ... a to nie koniec.... jednak koniec ( sprzedane )
Opel frontera A long 2.2 "rudzielec" domowa seria

PoJEEEPało mnie do 3 odlicz :)
wj 4.7 v8
zj 4.0
xj 2.5

605348314
Avatar użytkownika
kondi
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 531
Obrazki: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2009 10:43:16
Lokalizacja: Pińczów
Pochwały: 3
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Satan » 10 gru 2009 20:17:20

ja przedwczoraj kupiłem Mtki nowe. Jazda w terenie to rewelacja. po czarnym tez idzie elegancko. Jak lubisz off road to tylko MT. Ja tak zrobiłem i nie żaluje !! :D
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Wookash » 10 gru 2009 22:35:40

Mnie za wypowiedz ze MT da rade na zime przy zdrowym rozsadku prawie tu zlinczowano ale jak widze wiele osob podziela moje zdanie. Nie bede sie upieral ze bedzie lepszy od zimowki ale daje rade i jezdzic mozna.
Wookash
 

Re: felgi do frontery

Postprzez madziam » 10 gru 2009 22:56:25

Wookash napisał(a):MT byl lepszy z racji tej ze w kaluzy nie robil sie efekt aquaplaningu czy jakos tak bo kostaka z MT'ka ciagle miala kontakt z asfaltem.
Pozdr.


Przeczytaj to jeszcze raz i przeczytaj swój następny post, bo chyba nie rozumiesz sam siebie.
madziam
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez brum » 10 gru 2009 22:59:36

Kałuża kałuży nie równa więc to wg mnie nie porównanie. Ja na MT\R 32" czuje że jadę po wodzie jak jest głębsza...
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: felgi do frontery

Postprzez Wookash » 10 gru 2009 23:03:46

madziam napisał(a):
Wookash napisał(a):MT byl lepszy z racji tej ze w kaluzy nie robil sie efekt aquaplaningu czy jakos tak bo kostaka z MT'ka ciagle miala kontakt z asfaltem.
Pozdr.


Przeczytaj to jeszcze raz i przeczytaj swój następny post, bo chyba nie rozumiesz sam siebie.



Nierowumiem do czego pijesz wyjasnij.
Wookash
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez amaj23 » 10 gru 2009 23:05:19

Też coś wiem na ten temat, bo jak ostatnio jechałem do wiktora to na moich Kumho KL71 zaliczylem mały drifcik na mokrej nawierzchni.
Jeździć da się na wszystkim.
amaj23
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Wookash » 10 gru 2009 23:07:23

Ja zaliczam drifty na letnich na czarnym na zimowkach na sniegu i nie rozpaczam. Jeszcze raz powiem najlepsza opona nie da ci przyczepnosci w slabych jej warunkach jak sie nie ma glowy na karku a skrajnych przypadkach to i glowa nie pomoze.
Wookash
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez amaj23 » 10 gru 2009 23:10:41

Łukasz bez urazy ale nie będę z tobą dyskutował bo to nie ma sensu. Ty wiesz swoje ja znam prawdę koniec kropka.
amaj23
 

Re: felgi do frontery

Postprzez madziam » 10 gru 2009 23:54:11

Wookash napisał(a):
Nierowumiem do czego pijesz wyjasnij.


Piję do tego, że nie jesteś w stanie żadnej swojej opinii utrzymać od początku do końca. Zdanie zmieniasz w sposób tak dyplomatyczny (żeby się nikt nie zorientował, że przed chwilą twierdziłeś coś zupełnie innego), że jako polityk miałbyś duże szanse na karierę. Nie będę po raz kolejny cytowała Twojej wypowiedzi, bo mi się nie chce powtarzać. Jak przeczytasz cały temat to może zrozumiesz sam o co mi chodzi.
madziam
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Wookash » 11 gru 2009 00:02:14

Wookash napisał(a):Mnie za wypowiedz ze MT da rade na zime przy zdrowym rozsadku prawie tu zlinczowano ale jak widze wiele osob podziela moje zdanie. Nie bede sie upieral ze bedzie lepszy od zimowki ale daje rade i jezdzic mozna.


madziam napisał(a):
Wookash napisał(a):MT byl lepszy z racji tej ze w kaluzy nie robil sie efekt aquaplaningu czy jakos tak bo kostaka z MT'ka ciagle miala kontakt z asfaltem.
Pozdr.


Przeczytaj to jeszcze raz i przeczytaj swój następny post, bo chyba nie rozumiesz sam siebie.


Ja o zimie ty o wodzie wiec nie ja mieszam a ty mieszasz. Wyrywasz moje wypowiedzi z paru postow wczesniej i wciskasz przy innej wypowiedzi i piszesz zebym czytal nastepny swoj post ? Nadal nierozumiem o co ci chodzi.
Wookash
 

Re: felgi do frontery

Postprzez przemia » 11 gru 2009 00:05:17

madziam napisał(a):[Zdanie zmieniasz w sposób tak dyplomatyczny (żeby się nikt nie zorientował, że przed chwilą twierdziłeś coś zupełnie innego), że jako polityk miałbyś duże szanse na karierę.


w nawiązaniu do powyższego posta :>: :>: :>:

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Wookash » 11 gru 2009 00:06:23

bla bla bla kolko wzajemnej adoracji i tyle

PS dajcie wypowiedziec innym ich zdanie a jak sie nie podoba nie czytajcie nie dyskutujcie.
Wookash
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez przemia » 11 gru 2009 00:10:22

Wookash napisał(a):bla bla bla kolko wzajemnej adoracji i tyle


madziam musimy sobie nawzajem ołtarze porobić i się adorować :D

Wookash napisał(a):PS Nie podoba sie nie czytajcie nie dyskutujcie i dajcie wypowiedziec innym ich zdanie.


Forum jest po to aby każdy mógł się wypowiedzieć, bez względu czy mu się podoba co piszesz czy nie... Ciebie jednak drażni fakt że ktoś Cie może krytykować!

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez madziam » 11 gru 2009 00:13:02

Odniosłam się do Twoich poprzednich postów a nie do ostaniego. Przecztaj cały temat od początku to może zrozumiesz. Cytowałam już o co mi chodzi i nie będę po raz kolejny tego robiła, bo to jest tylko przeciąganie tematu. Powiedziałam to co miałam powiedzieć, a że Ty dalej nie rozumiesz i przypisujesz sobie moje słowa nie tam gdzie trzeba, to nie moja wina. A wypowiedzieć swoje zdanie może oczywiście każdy, tylko niech się potem ze swojej tak zażarcie bronionej racji nie wycofuje. I nie będę dłużej tej debaty ciągnęła bo do niczego to nie prowadzi.
madziam
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez Wookash » 11 gru 2009 00:18:10

przemia napisał(a):Forum jest po to aby każdy mógł się wypowiedzieć, bez względu czy mu się podoba co piszesz czy nie... Ciebie jednak drażni fakt że ktoś Cie może krytykować!


Mnie nie drazni krytyka wypowiadam sie czy sie to komus podoba czy nie i szanuje czyjes zdanie. Ale jak widze wypowiedzi niektorych to widze ze ich drazni jak ktos ma odmienne zdanie od nich i sie obrazaja i odcinaja. Wychodza z zalozenia ze jak nie jestes z nami jestes przeciwko nam.

Wam sie nie podobaja moje wypowiedzi krytykujecie jak sie odszczekne to mowicie ze nie bedziecie ze mna dyskutowac albo prawda w oczy kole albo brak argumenow. Wasza wola a mnie nic do tego.
Wookash
 

Re: AT czy MT ?...oto jest pytanie...

Postprzez amaj23 » 11 gru 2009 00:20:10

Łukasz czy teraz do mnie coś pijesz?
amaj23
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Koła felgi opony



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron