Witamy !



Witam z Włocławka

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Witam z Włocławka

Postprzez eosik » 11 sty 2016 14:37:34

Siema. Kupilem frontere A 2.0 sport z 95 roku z przeznaczeniem jako samochod na zime zeby latwiej do pracy dojezdzac. znajomi wyciagneli mnie pewnego weekendu na zwirownie i sie zaczelo :D najpierw wymienilem opony na kopie simexa 31", pojezdzilem z miesiac i zmielilem przedni most bo nie odpuscilem na wyskoku ;/ kupilem most od longa majac nadzieje, ze poprzekladam satelity, bo mosty 5,13 sa beznadziejnie drogie. niestesty most 4,88 okazal sie byc o wiele wiekszy i nic nie dalo sie poprzekladac. kupilem wiec most 5,13 poskladalem i pojechalem zadowolony przetestowac. w miedzyczasie zmienilem sprzegielka na manuale avm :) zalamalem sie przy pierwszej jezdzie testowej, kiedy przy malej gorce po blocie bez gazu w podlodze i wyskoku kolejny most strzelil. nawet nie zdazyl sie dobrze rozgrzac ;/ na szybko podjalem decyzje o pospawaniu mostu, wszystko bylo fajnie do pierwszego zawrazania w terenie, kiedy na skreconych kolach znow cos strzelilo. dodam tylko, ze jak padl drugi most to przy okazji urwalo prawa polos ;/ nie wiem jak to jest, ze znajomy ma taka sama frotke i opony w tym samym rozmiarze, daje jej ostro, nie odpuszcza i jemu sie nic nie sypie ;/ na chwile obeca jezdze bez przodu i czekam na wyplate pod koniec miesiaca. mam most z longa, wiec zaloze mosty od longa 4,88. musze dokupic polosie i wal na przod, i tylny most. przedni most z longa wyglada na sporo solidniejszy, nawer polosie z mostu sa grubsze :) a nawet jak strzeli to to jest o wiele tanszy niz 5,13 i latwiej dostepny. frotka bedzie troche slabsza, ale i tak mam ambitny plan wsadzic tam v6 :)
FRONTERA A 2.0 SPORT + COOPER STT PRO 32x11,5x15 + lift nieokreślony + most tył Pajero z blokadą + mocniejszy przedni most + stalowy zderzak
http://forum.opelfrontera.pl/viewtopic.php?f=11&t=20178
Avatar użytkownika
eosik
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 09 lis 2015 11:23:27
Lokalizacja: Lubień Kujawski/Włocławek
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Witam z Włocławka

Postprzez TASMAN TDI » 11 sty 2016 18:26:16

:hi:
FROTKA B LONG, 2,2 DTI , lift 2" NA IRONMAN-IE ,K&N, BFGoodrich MT KM2 31/10,5/15 na felgach ET 12, bagażol własnego pomysłu,stalowy brzuszek,

Była VITARA i Był UAZ
Avatar użytkownika
TASMAN TDI
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 204
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 lip 2011 16:34:51
Lokalizacja: Jurki k/grójca
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Witam z Włocławka

Postprzez SKODA76 » 11 sty 2016 20:59:26

:hi:
SKODA76
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1930
Obrazki: 0
Dołączył(a): 23 gru 2008 14:44:33
Lokalizacja: LUBELSKIE
Pochwały: 2
Województwo: Lubelskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Witam z Włocławka

Postprzez xxawer » 14 sty 2016 08:36:23

:hi:
xxawer
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 02 sie 2015 08:07:13
Lokalizacja: Pomorskie
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość