Witamy !



Witam - Poznań

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Postprzez wojtekkk » 31 sie 2007 15:59:59

KOBZI napisał(a):no i super :) a jak sprawuję się AT w porównaniu a MT ? jeżeli próbowałeś oczywiście

z moich obserwacji brak porównania(oczywiścvie z całkowitym wskazaniem na mt) chociaż w swoim doświadczeniu pominąłem ateki- no ale pytanie kierowane nie do mnie więc niech sę wypowie jego adresat
wojtekkk
 

Postprzez Ironcruz » 01 wrz 2007 12:59:16

wojtekkk napisał(a):
KOBZI napisał(a):no i super :) a jak sprawuję się AT w porównaniu a MT ? jeżeli próbowałeś oczywiście

z moich obserwacji brak porównania(oczywiścvie z całkowitym wskazaniem na mt) chociaż w swoim doświadczeniu pominąłem ateki- no ale pytanie kierowane nie do mnie więc niech sę wypowie jego adresat


nie jeździłem -jeszcze- na MTkach; i nie wiem czy się skuszę, ponieważ:
1) dużo jeżdzę po asfalcie, więc żal bieżnika no i przyczepności
2) wiadomo że dobry MTek (GY czy BFG) wymiata w błocie i ATek mu nie podskoczy
3) póki co -na to co jeżdzę- moje GY AT/R całkowicie mi wystaczają-IMO-najlepsze i najostrzejsze ateki (no może poza Kumho Kz-71 ale one już są bardziej MTkami). AT/Ry mają świetny bark prawie jak w MTku, który świetnie zachowuje się w błocie
4) koszty-jak będę mogł sypnąć kasą to na pewno kupie 2 zestaw kół tylko w teren, czyli felgi z simexami 32x9.5R15 czyli rozmiar który Frotka przyjmie bez żadnego problemu,

ale to odległa przyszłość.
Podpis.
Avatar użytkownika
Ironcruz
Maniak
Maniak
 
Posty: 459
Obrazki: 15
Dołączył(a): 30 sie 2007 18:55:30
Lokalizacja: okolice poznania
Pochwały: 2
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Postprzez wojtekkk » 01 wrz 2007 18:29:02

co do punktu 4 to takie rozwiazanie jest w/g mnie mało przekonujące- zazwyczaj kończy sie wtopą bo miało być laitowo a kapci sie zmieniać nie chciało
ad1- GY czy BFG mimo bieżnika mt mają doskonale dobraną gume (czytaj nie taką twardą) że nawet spędzajac sporo na asfalcie to długo posłużą a co do przyczepności to trzeba się przyzwyczaić-potem nie zwracasz na to uwagi (nie mówie tu o olajniu faktu tylko że się przyzwyczajasz do prowadzenia auta na mt-kach)
wojtekkk
 

Poprzednia strona

Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość