Witamy !



Cześć wszystkim

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Cześć wszystkim

Postprzez tklosek » 29 sty 2017 23:46:32

Cześć wszystkim,
Około rok temu zakupiłem Opla Frontera Sport B 2.2i, pomyślałem, że pobawię się w wolnym czasie w off road. Zawsze chciałem mieć prawdziwą terenówkę. Mieszkam około 15 km od Zielonej Góry w Sulechowie (lubuskie), niestety nie znalazłem żadnego lokalsa o podobnym zainteresowaniu, a Off Road to zabawa grupowa. Samemu nie odważę się wszędzie pojechać bo jak wiadomo czasami kolega z wyciągarką jest bardzo przydatny no browara jest z kim wypić przy okazji rozprawiania o maszynach. Czekam na podobnych weekendowych zapaleńców, jeżdżę po okolicach w lekkim terenie i szukam fajnych tras. Mój samochód poza nowymi oponami AT firmy BF... nie ma na chwilę obecną żadnych modyfikacji, głownie dla tego że musiałem trochę chuchając na zimne, odmłodzić mechanicznie moje auto. Wyszło tez kilka usterek jak to we Fronterach. W planach jest lift, zderzaki, wyciągarka, bagażnik dachowy, snorkel, większe koła, itp.

Pozdrawiam
Tomasz
tklosek
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2017 23:17:06
Województwo: Lubuskie
Samochód: Frontera B 2.2i Sport 1998-2004

Re: Cześć wszystkim

Postprzez SKODA76 » 30 sty 2017 18:27:33

:hi:
SKODA76
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1930
Obrazki: 0
Dołączył(a): 23 gru 2008 14:44:33
Lokalizacja: LUBELSKIE
Pochwały: 2
Województwo: Lubelskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości