Witamy !



Fronterowy Banita

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Fronterowy Banita

Postprzez Krystian » 23 sie 2017 09:34:36

Cześć, nazywam się Krystian, moja przygoda z frotami rozpoczeła sie jakiś czas tem "przypadkiem" kupiłem A sport z 93r.
auto spisywało się fajnie i miło, chwilę pojeździłem i zakupiłem od kolegi A long 2.4i B+G auto miód, ale po jakimś czasie pojawiły się problemy z braniem oleju nie dymiła i wycieków też nie było, ale olej brała koszmarnie, po obejrzeniu filmiku terenwizji na temat Vitar stwierdziłem... kupuje Vitare....
Vitara była wspaniała dopóki nie zjechałem z asfaltu...
pierwszy teren padło śprzęgiełko, drugi teren, urwana półoś, trzeci teren wyrwany most przedni...
o zgrozo i to wszystko na at w prawie seryjnym rozmiarze... padła decyzja że wracamy do Froty,
znalazłem w okolicy pojechałem obejrzałęm i kupiłem A long 2.8 Td nareszcie można pojeździć, mam nadzieje że długo i bezawaryjnie
po dokładnym sprawdzeniu auta okazuje się że przebieg na liczniku 228000 km jest realny.
ma troche rudej ale do uratowania :)
pozdrawiam.
Krystian
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 cze 2016 09:58:17
Województwo: Lubelskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: Fronterowy Banita

Postprzez SKODA76 » 02 wrz 2017 16:40:36

powodzonka
SKODA76
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1930
Obrazki: 0
Dołączył(a): 23 gru 2008 14:44:33
Lokalizacja: LUBELSKIE
Pochwały: 2
Województwo: Lubelskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Fronterowy Banita

Postprzez Cuba » 02 wrz 2017 18:40:04

Jeżeli dizelek nie zajechany to z frotki pocieszysz się długo ... dużo dłużej niż gitarą :>:
Cuba
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 620
Obrazki: 0
Dołączył(a): 14 sie 2011 19:58:28
Lokalizacja: Prudnik
Pochwały: 3
Województwo: Opolskie
Samochód: Frontera B 2.2i Sport 1998-2004


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron