Witamy !



Witam

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Witam

Postprzez pppw » 25 wrz 2017 06:23:17

Witam wszystkich. Zostałem po długiej przerwie (wcześniej A) szczęśliwym posiadaczem frontery B z 2000r. z motorkiem 3.2.
Frajda trwała 2 godz. i skończył się olej w silniku, wcześniej niż paliwo :). Wymieniłem motor i teraz to dopiero jest fajnie i wesoło a na desce kolorowo.
Dużo by tu opisywać ale szkoda waszego czasu więc postanowiłem poprosić was tylko o jedną pomoc której nie mogę się doszukać, mianowicie połączenia cienkich rurek podciśnienia.
Zdjęcia przed rozebraniem mało fachowe więc podłączyłem intuicyjnie - z kolektora przez zaworek do trójnika - z trójnika jedno do sterowania napędów drugie do lewego wejścia elektrozaworu (tego przymocowanego do kolektora) z prawego wejścia elektrozaworu do sterowania klapami a z wyjścia trzeciego z tyłu elektrozaworu do kolektora przy ścianie grodziowej. Hmm mam nadzieje ze w miarę czytelnie to opisałem.
Fajnie by było ten jeden element mieć za sobą i przejść do następnych niepewności. Z góry śliczne dzięki za cierpliwość :) Pozdrawiam Paweł Warszawa.
Avatar użytkownika
pppw
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 wrz 2017 08:58:36
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości