Witamy !



Witam

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Witam

Postprzez swatchr » 12 mar 2018 21:18:24

Witam wszystkich z szanownego forum
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Frotki z 97 roku z z silnikiem który niektórzy znają nawet za dobrze :D VM 41 B.
Poszukiwania Frotki trwały kilka miesięcy z wiadomych powodów korozja która była wszech obecna w karoserii i już nawet w ramie.
Padło na frotkę z zamęczonym sinikiem( szwagry dorwali samochód po myśliwym) zdrowa rama i mocowanie budy do ramy. Reszta blacharki (progi i błotniki tylne średnio jak w oplu ) ale nie najgorzej. Silnik został wymieniony na taki sam (kilka popołudni zarwanych) Frytka była z felgami z ET -12 w komplecie i pony AT 235/75/R15 z w miarę dobrym bieżnikiem z klima elektryka i skórzana tapicerka wiec na początek można powiedzieć ze sukces a całość za przyzwoite pieniądze chyba .
Planowane na początek usuniecie ognisk korozji dołożenie dystansów i mostu z Mitsubishi Pajero II z blokada bo jednak brakuje trochę czasem na wy-krzyżach i większym bagnie :D i oczywiście poprawa techniki jazdy w terenie ale tego nigdy za wiele ... wiec :hi:
swatchr
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2018 18:42:54
Lokalizacja: Czudec
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Sport 1996-1998

Re: Witam

Postprzez Bobas » 20 kwi 2018 10:02:39

:hi:
Ekipa Piaskownica
Avatar użytkownika
Bobas
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 06 mar 2018 21:54:25
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron