Witamy !



Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Witam wszystkich

Postprzez majrusz » 30 kwi 2018 20:44:24

Zaglądam tu od kilku miesięcy. Po zakupie froty jest to chyba nieunikniona ścieżka. Skarbnica wiedzy i porad. Pomyślałem, że skoro tyle korzystam z waszej wiedzy, wypada się przywitać. Frota podobała mi się zawsze, ale tylko long, no i A. Sport ma jakieś za duże zwisy w stosunku do sylwetki. Nie chcę jednak zaczynać od zdobywania sobie wrogów posiadaczy wersji krótkiej :) Teraz podobają mi się wszystkie.
Kupiłem swoją, bo była blisko, i tanio. Chciałem kloca na wycieczki wokół komina. Jeździłem trochę motorem po lasach, miałem też przez kilka lat hondę hr-v. Ale to zupełnie inny świat. Nie wiem jeszcze co potrafi, jednak ciągnęła mnie przez takie koleiny i błota, że byłem pewien że się nie uda, i miałem już plan, gdzie udać się po pomoc.
A tym czasem przeszła. A najbardziej, jako laikowi, podoba mi się reduktor.
Moja frota jęczy i skrzypi, latają drzwi i odkleja się podsufitka, dekiel tylnego mostu to był ażur pod światło (jak to mogło skorodować, gdy tam olej ciągle...?) Ale jedzie i cieszy :) Pozdrawiam wszystkich.
majrusz
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 7
Obrazki: 5
Dołączył(a): 30 kwi 2018 19:41:52
Lokalizacja: Żary
Województwo: Lubuskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Witam wszystkich

Postprzez Bobas » 01 maja 2018 21:38:16

:hi:
Ekipa Piaskownica
Avatar użytkownika
Bobas
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 06 mar 2018 21:54:25
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron