Witamy !



Powitanie

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Powitanie

Postprzez lukastrance » 02 lis 2018 22:43:24

Witam z Bydgoszczy, jakiś czas temu "zachorowałem" na auto z napędem 4x4. Przy okazji kupna działki w szczerym grząskim polu i chęci postawienia tam domu potrzebne jest auto pakowne więc... Frontera :rox:
Pozdrawiam
Łukasz
lukastrance
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 lis 2018 22:35:54
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Samochód: nie mam Frontery... jeszcze

Re: Powitanie

Postprzez Semir » 03 lis 2018 12:25:10

:hi:
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Powitanie

Postprzez Lazybones » 06 lis 2018 09:02:06

Cześć, w końcu ktoś z kuj-pom!

Tu Chełmno. :rox:
Lazybones
Starszy Bywalec
Starszy Bywalec
 
Posty: 172
Obrazki: 0
Dołączył(a): 24 wrz 2018 07:41:51
Lokalizacja: Gdynia
Pochwały: 1
Województwo: Pomorskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Powitanie

Postprzez jrzeuski » 07 lis 2018 09:34:58

lukastrance napisał(a):Przy okazji kupna działki w szczerym grząskim polu i chęci postawienia tam domu potrzebne jest auto pakowne więc... Frontera :rox:
Ty dojedziesz, pytanie czy materiały też ;-) Też się budowałem z dojazdem przez łąkę i bywało, że grucha z betonem albo pustaki nie dojechały, bo nawet czteroośki ukręcały sobie mosty. A gruzu w drogę dojazdową (150m) to z sąsiadem wrzuciliśmy łącznie kilkadziesiąt wywrotek. Co dostawa materiałów w trakcie opadów, to trzeba było zamawiać kolejny gruz, bo wszystko się wgniatało w torf i znowu droga przestawała być przejezdna i koleiny po pół metra. Dochodziło do tego, że trzeba było zamawiać materiały coraz dalej, bo pobliskie składy jak słyszały dokąd, to odmawiały dostawy. Także proponuję zacząć budowę w maju/czerwcu i uwinąć się przed październikiem oraz trzymać kciuki za suche lato :4lk:

PS. Widok 40ton jadących po miękkim jest ciekawy a wyciąganie tego stamtąd jeszcze bardziej, więc wrażeń raczej Ci nie zabraknie :D
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Powitanie

Postprzez lukastrance » 13 lis 2018 07:59:09

jrzeuski napisał(a):
lukastrance napisał(a):Przy okazji kupna działki w szczerym grząskim polu i chęci postawienia tam domu potrzebne jest auto pakowne więc... Frontera :rox:
Ty dojedziesz, pytanie czy materiały też ;-) Też się budowałem z dojazdem przez łąkę i bywało, że grucha z betonem albo pustaki nie dojechały, bo nawet czteroośki ukręcały sobie mosty. A gruzu w drogę dojazdową (150m) to z sąsiadem wrzuciliśmy łącznie kilkadziesiąt wywrotek. Co dostawa materiałów w trakcie opadów, to trzeba było zamawiać kolejny gruz, bo wszystko się wgniatało w torf i znowu droga przestawała być przejezdna i koleiny po pół metra. Dochodziło do tego, że trzeba było zamawiać materiały coraz dalej, bo pobliskie składy jak słyszały dokąd, to odmawiały dostawy. Także proponuję zacząć budowę w maju/czerwcu i uwinąć się przed październikiem oraz trzymać kciuki za suche lato :4lk:

PS. Widok 40ton jadących po miękkim jest ciekawy a wyciąganie tego stamtąd jeszcze bardziej, więc wrażeń raczej Ci nie zabraknie :D


Właśnie o gruszkę najbardziej się boje :roll: Póki co próbuje wymusić na gminie wybranie grząskiego i wysypanie czegoś po czym da się jeździć w miarę bezpiecznie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na wiosnę mam nadzieję ruszyć :rox:
lukastrance
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 lis 2018 22:35:54
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Samochód: nie mam Frontery... jeszcze


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron