Witamy !



Witam serdecznie!

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Witam serdecznie!

Postprzez Tomek(Astra) » 27 cze 2021 20:37:56

Witam!
Tomek jestem, KaLifornIa/KeNTaki. Jeżdżę mało używaną Astrą F z zaledwie 700tys przebiegu, bo prawie nowa, tylko 29lat, w moim ręku dopiero od 14. Ponieważ dziś tak dobrych i ładnych aut już nie produkują, a na aucie pojawiły mi się dwie gigantyczne, prawie dwucentymetrowe plamki rdzy, postanowiłem zrobić jej generalny remont. No i do tego potrzebuję solidną terenowkę, a znam się nieco na Oplach, więc Frota to najlepszy wybór. Mam więc zamiar pomodzić co nieco na bazie Frotki B zapewne, nawet mam jakiegoś C20xe, jak w Astrze, do tego celu, więc może będzie czym jeździć po górach i lasach.
Liczę, że znajdę tutaj sporo informacji i może ludzi mających zbędne graty do pozbycia :)
Niestety, Astra choć sporo podniesiona, wzmocniona, zblokowana i z dobrymi oponami, nie radzi sobie na bystrych podjazdach o nie do końca suchej nawierzchni... a pasujące 4x4 jest obecnie ciężko dostępne, chyba, że haldex, ale cena zabija :)
Pozdrawiam Wszystkich!
Tomek(Astra)
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 cze 2021 18:26:51
Województwo: Małopolskie
Samochód: nie mam Frontery... jeszcze

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Semir » 30 cze 2021 06:55:59

:hi:
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(


Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron