Witamy !



Frota B 8 tyś zł

Ciekawe ogloszenia, ktore znajdziecie i ktore moga sie komus przydac.......

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez bart322 » 21 cze 2013 20:57:21

Skoro temat juz i tak dawno zboczyl na inny tor, to dodam, ze na poczatku allegro (dosc dlugo) nie bylo zadnych listow, przynajmniej ja nie przechodzilem takiej weryfikacji :P

-- Dodano 21 cze 2013 20:58:42 --

Markon napisał(a):...
- 8000zł to cena minimalna od której zaczyna się aukcja (licytacja)
..


To jest cena, od ktorej zaczyna sie aukcja, a jaka jest ustawiona minimalna, to nie wiemy ;)
Gdyby minimalna nie byla ustawiona, to by nie bylo info, ze minimalna nie jest osiagnieta ;)
Avatar użytkownika
bart322
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1689
Obrazki: 10
Dołączył(a): 03 lip 2012 18:54:30
Lokalizacja: Kobielice
Pochwały: 7
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 21:00:47

vaxel napisał(a): Od czego się zaczęła dyskusja nieistotne.


Przypomnę

vaxel napisał(a):Nie za 8 tys., bo to kwota licytacyjna, a "cena minimalna nie została osiągnięta". Wywoławcza jest 10 tys. ("kup teraz")


Wywoławcza jest - 8000 a kup teraz -10000

vaxel napisał(a):Skąd wiesz, że 8 jest minimalna ? Może być równie dobrze 9 999 ;)


Masz racje nie wiem na pewno, nie jestem wróżka ani jasnowidzem a jednak cena wywoławcza która podał sprzedający coś pozwala mi się domyślać, powtarzam domyślać czyli włączyć swoje szare komórki.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Markon » 21 cze 2013 22:48:55

bart322 napisał(a):Skoro temat juz i tak dawno zboczyl na inny tor, to dodam, ze na poczatku allegro (dosc dlugo) nie bylo zadnych listow, przynajmniej ja nie przechodzilem takiej weryfikacji :P

-- Dodano 21 cze 2013 20:58:42 --

Markon napisał(a):...
- 8000zł to cena minimalna od której zaczyna się aukcja (licytacja)
..


To jest cena, od ktorej zaczyna sie aukcja, a jaka jest ustawiona minimalna, to nie wiemy ;)
Gdyby minimalna nie byla ustawiona, to by nie bylo info, ze minimalna nie jest osiagnieta ;)
to dokładnie napisałem :shock: ale może mnie nie zrozumiałeś więc ustalmy 8tyś to cena wywoławcza (minimalna ) jak kiedykolwiek w życiu byłeś na jakiejś aukcji np. staroci czy wyprzedaży z magazynów policyjnych wiedziałbyś ze na początek jest rzucone hasło np: Rower górski (opis pojazdu ) cena wywoławcza 100zł i.......... jeśli nikt się nie zgłosi pada hasło cena minimalna nie została osiągnięta
:boss: a tak poza tym to alledrogo teraz raj dla oszustów i złodziei
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez FROTERKA » 22 cze 2013 09:44:46

Ej, kogutki, uwielbiam czytać te Wasze przekomarzania. :boss:
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez vaxel » 22 cze 2013 14:58:37

ali napisał(a):
vaxel napisał(a):Nie za 8 tys., bo to kwota licytacyjna, a "cena minimalna nie została osiągnięta". Wywoławcza jest 10 tys. ("kup teraz")


Wywoławcza jest - 8000 a kup teraz -10000


Oczywiście masz rację, wywoławcza jest 8000.

ali napisał(a):
vaxel napisał(a):Skąd wiesz, że 8 jest minimalna ? Może być równie dobrze 9 999 ;)


Masz racje nie wiem na pewno, nie jestem wróżka ani jasnowidzem a jednak cena wywoławcza która podał sprzedający coś pozwala mi się domyślać, powtarzam domyślać czyli włączyć swoje szare komórki.


Jak zauważyłeś, na początku zwróciłem uwagę, że cena minimalna nie musi być taka o jakiej pisałeś. I miało to związek tylko z suchym faktem, bez miejsca na domysły. Co kilkakrotnie podkreślałem. Cieszę się, że przyjąłeś do wiadomości.

ali napisał(a):
vaxel napisał(a):
P.s. Ja się listem rejestracyjnym nie pochwalę. Jak zakładałem konto jeszcze ich nie było, zostały wprowadzone później.


ali napisał(a):Weryfikacja danych osobowych za pomoca listu została wprowadzona od razu po założeniu serwisu czyli 1999 roku, więc cos tutaj kęcisz z ta swoja bujną przeszłością.
Natomiast w 2009 umożliwiono zakupy osobom poniżej 18 lat a w 2010 osobom nie zarejestrowanym.


Nie, weryfikacja za pomocą listu nie funkcjonowała od początku, została wprowadzona później, potwierdził to zresztą bart. Ale nie musisz wierzyć. Nie wiem co ma znaczyć ta "bujna przeszłość", koloryzujesz i dopowiadasz.

Z mojej strony EOT.
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Semir » 26 cze 2013 13:15:41

Co za różnica jak cena podałem to w zupełnie innym celu może kosztować nawet 8 tyś $$ dla mnie to nie miało znaczenia.

Głównym zamiarem miało być pośmianie się z wiedzy lub nie wiedzy pewnych ludzików, a także ewentualne celowe działanie i koloryzowanie walorów.

Jak czytam pewnie posty to nie mogę wyjść z podziwu.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez nightman » 26 cze 2013 13:20:53

Dobra - poprzegadujcie się dalej - a powie mi ktoś, czemu przedni zderzak z prawej strony tak odstaje od całości?
Chyba celowo wszystkie foty cykane z lewego profilu....
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez FROTERKA » 26 cze 2013 14:09:25

Semir napisał(a):
Głównym zamiarem miało być pośmianie się z wiedzy lub nie wiedzy pewnych ludzików.

Poniekąd cel został osiągnięty.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 26 cze 2013 14:10:31

Semir napisał(a):Co za różnica jak cena podałem to w zupełnie innym celu może kosztować nawet 8 tyś $$ dla mnie to nie miało znaczenia.

Głównym zamiarem miało być pośmianie się z wiedzy lub nie wiedzy pewnych ludzików, a także ewentualne celowe działanie i koloryzowanie walorów.

Jak czytam pewnie posty to nie mogę wyjść z podziwu.


To jest forum, więc czego oczekiwałeś poza kasztanami :mrgreen:
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Semir » 26 cze 2013 14:20:34

To jest forum, więc czego oczekiwałeś poza kasztanami :mrgreen:[/quote]


Szczerze to nie wiem nawet. Chwila zaćmienia, czy jak to tam nazwać.

Po przemyśleniach mogłem się tego spodziewać. Człowiek uczy się całe życie.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ar101 » 12 sie 2013 13:12:03

Jak kiedyś oglądałem ogłoszenie z agencji reklamowej dowiedziałem się o nowej wersji Frontery B powiedzmy że Picuś Glancuś Nieśmigany. W ogłoszeniu wymieniono że auto posiada: klimatyzację dwustrefową, 5 reduktorów, blokadę centralnego dyferencjału, biegi terenowe 4x4, przebieg 145000km.

Prawda jest jaka wiemy:
- klima była bez strefowa nienabita nie działająca "tylko nabić " zapewniał sprzedawca... jak skoro chłodnicy nie było ?
- 5 reduktorów ciekawe skoro dodał każdy bieg OK
- blokadę dyferencjału no trubno skoro Frotka niema centralnego
- biegi terenowe 4x4 chyba w skrzyni zapasowej zresztą nie wiem co to mam być
- przebieg 145000km ni chyba kiedyś bo w silniku pełno naklejek i karteczek z przebiegami ponad 350000km
- rocznik tez nie do końca 2000 bo to taki model był nie rocznik
- brak chłodnicy i mnóstwa elementów z przodu świadczyło o solidnym dzwonie i szybkiej naprawie na weź i odwal się

A prawda jest raka że agencja zajmuje się zbyciem auta nic o nim nie wie pisze głupoty, picuje auto, zdjęcia, teksty i bierze za to kasę w formie procenta od sprzedaży zwykle około 150-500zl wychodzi. Ty masz kłopot z głowy a oni kompleksowo wszystko robią. Po prostu interes w dechę mają.

-- Dodano 12 sie 2013 13:15:10 --

A ten z głoszenia z góry widać że bity z przodu. Kwestia jak był bity i jak zrobiony. Czasem ludzie maja wypadki ale przykładają się do remontu i jest to czasem lepiej wykonane niż było. Poprawione są często mankamenty modelu ale to musi się komuś chcieć tu się niechało co widać. Ciekawe czy klima działa czy tez tylko do nabicia :)

-- Dodano 12 sie 2013 13:15:15 --

A ten z głoszenia z góry widać że bity z przodu. Kwestia jak był bity i jak zrobiony. Czasem ludzie maja wypadki ale przykładają się do remontu i jest to czasem lepiej wykonane niż było. Poprawione są często mankamenty modelu ale to musi się komuś chcieć tu się niechało co widać. Ciekawe czy klima działa czy tez tylko do nabicia :)
ar101
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 cze 2013 12:53:47
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawe ogłoszenia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron