Witamy !



Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Czyli rozmowy o technice sprawnego poruszania się w terenie.

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez tadeusz » 20 lis 2014 09:42:40

Semir napisał(a):
Przedział cenowy ważny ale na zimę uważam że lepsze auto jest ja ma stały napęd 4x4 full time czy super sellekt.

Miałem B trochę czasu teraz mam A a z nią do początek przygody i problemów poniekąd.

Dyskusja i tak nie będzie miała końca...


Zgoda, wiem, że krótkie A na poprzecznych nierównościach szaleju dostają i skoksują się niezwykle, problem z tym tylko, że taka skrzynka to najlepiej w żepie.A żep z kolei to tylko benzyna. Żeby chciał być tak wygodny jak long B musiałby to być ZJ, lub WJ, a tu normalne silniki zaczynają się od 4,7 literka. (Bo nie będę pisał nawet o zizlu jeepowskim - o ile crd ma jeszcze sens, to motor VM to jest jak strzał w stopę. Z kolei spalania granda ZJ/ ZG czy WJ (BEZ PRZERÓBEK NA NORMALNYCH szosowych oponach, przy 4 biegowym automacie to choćby się zesrał użytkownik 15 literków to tak delikatnie latając wsysa, a i okolice 25 nie są rzadkością). Jeśli chodzi o mitsu np, to motorki 2,6 lub 3,0 też spijają :) i dlatego na zwykłe użytkowanie auta oceniam, ze Frotka B na zimę jest bardzo sensownym rozwiązaniem :)
tadeusz
 

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez RudeBoy » 20 lis 2014 12:19:16

Cinek.
Ty to na prawdę za grosz samokrytyki i dystansu do siebie i swojego pojazdu nie masz.
Mówiłem Ci już kilka razy. Odszczekam wszystko i napiszę, że Twoja "frontera" 2.0 jest najlepszą terenówka na świecie. Choć i tak to już zmota. Jak w jakimś większym rajdzie w klasie choćby adventure będziesz w pierwszej czwórce. Nie musisz stanąć na pudle.

Brum.
Bo za pewne do mnie pisałeś żebym auto sprzedał jak mi się nie podoba.
Gdybym był zdecydowany to już dawno bym ją sprzedał. Nie sprzedaje bo:
- na auto, które ją godnie zastąpi mnie w tej chwili nie stać
- mam ogarnięty troszkę zrobiony i zweryfikowany przez lata samochód
- Nawinąłem nią w 3,5 roku więcej kilometrów w terenie niż połowa forumowiczów z tego forum razem wzięta ;) i uważam, że jest to dobre auto. Dobre tylko dobre.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez jrzeuski » 20 lis 2014 12:35:18

tadeusz napisał(a):(Bo nie będę pisał nawet o zizlu jeepowskim - o ile crd ma jeszcze sens, to motor VM to jest jak strzał w stopę.)
E tam, VM to jest super w porównaniu do 2.1TD od Renaulta w XJ-otach. To nie jedzie w ogóle!
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez cinek1983059 » 20 lis 2014 14:03:34

tadeusz i rudeboy pokażecie mi jak wy jeździcie swoimi super furami w tym ostrym terenie, jak piszecie to odszczekam wszystkie moje słowa i kupie wam po smoczku na przeprosiny :wink:,bo jak na razie są to wasze puste słowa i nic poza tym,gadać i oceniać jak kto i czym jeździ w jakim terenie to potrafi każdy,a tu trzeba jeździć a nie gadać,więc wasze zdanie i wasza opinia jest jak dla mnie nic nie warta
3.2 V6 GTS, simex 37", lift bliżej nieokreślony, mosty patrol k260, snorkel, zderzaki stal, winch

EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
cinek1983059
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1203
Obrazki: 35
Dołączył(a): 26 lut 2013 11:48:21
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 5
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez szaman » 20 lis 2014 14:17:52

A ja mam pytanie troszke z boku tematu... Co to jest ten cięższy teren ?? Ciężki teren to błoto do kolan czy więcej?? a może zbocze do podjechania o określonym kącie... Dyskusja fajna bo przeplatają się ciekawe informacje ale i tak jeden drugiego nie przekona =p troszkę o wyższości świąt...

A pozatym jazda w błotku ma cieszyć =)

Rudeboy raz tylko miałem okazje z Wami pojeździć na Kryspinowie ... ta "kałuża" w którą się wpakowałeś teoretycznie byłaby do pokonania dla jakiejś 4x4 zmodyfikowanej ( niekoniecznie budowanej od zera) na kołach?? Byłem tam jakiś czas temu i targali tam kolesia tak pięknie "na miętowo" wpakowanego...
Terenówka - samochód, który utknie tam, gdzie osobówka nie dojedzie =)
Avatar użytkownika
szaman
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 221
Obrazki: 0
Dołączył(a): 26 cze 2013 19:02:18
Lokalizacja: Kraków/Gdynia
Pochwały: 1
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez RudeBoy » 20 lis 2014 15:04:10

cinek1983059 napisał(a):tadeusz i rudeboy pokażecie mi jak wy jeździcie swoimi super furami w tym ostrym terenie, jak piszecie to odszczekam wszystkie moje słowa i kupie wam po smoczku na przeprosiny :wink:,bo jak na razie są to wasze puste słowa i nic poza tym,gadać i oceniać jak kto i czym jeździ w jakim terenie to potrafi każdy,a tu trzeba jeździć a nie gadać,więc wasze zdanie i wasza opinia jest jak dla mnie nic nie warta


Ty masz jakieś problemy z rozumieniem słowa pisanego? Gdzie ja pisałem czy mówiłem, że jeżdżę fronterą w jakims hardcorowym terenie???
- Nigdzie.
Bo to auto do tego się nie nadaje.
W topienie fur bawiłem się dawno zupełnie innym autem.

Za to jestem pewien, że Twój zlepek by się rozpadł o ile by w ogóle dojechał w miejsca gdzie mi się zdarza jeździć :)

Ciśniesz więc tak:

Ja z Tobą w terenie widziałem się trzy razy:

1. Na łączce, gdzie Twój zlepek się zepsuł szybciutko - kółka mu się rozjechały.
2. U Gośki na Pożegnaniu lata - nie przejechałeś niczego innego czego nie przejechałem ja swoją niemalże seryjną frotą - bo liftów i większych kół nie liczę.
3. Ostatnio w Łazach. Przypominam ostatnią kałużę. Ze wszystkich aut jakie były tylko Ty, Bartek i Ja ją przejeżdżaliśmy. Więc jak chcesz się dowartościowywać, że same pizdy tylko ty najlepszy to musisz wprowadzić klasyfikację - ultrapizda.

Zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.

-- Dodano 20 lis 2014 15:07:51 --

szaman napisał(a):Rudeboy raz tylko miałem okazje z Wami pojeździć na Kryspinowie ... ta "kałuża" w którą się wpakowałeś teoretycznie byłaby do pokonania dla jakiejś 4x4 zmodyfikowanej ( niekoniecznie budowanej od zera) na kołach?? Byłem tam jakiś czas temu i targali tam kolesia tak pięknie "na miętowo" wpakowanego...


Ta kałuża ma wiele ofiar na swoim koncie :)
Ostatnio edytowano 20 lis 2014 15:24:58 przez RudeBoy, łącznie edytowano 1 raz
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez tadeusz » 20 lis 2014 15:17:07

jrzeuski napisał(a):
tadeusz napisał(a):(Bo nie będę pisał nawet o zizlu jeepowskim - o ile crd ma jeszcze sens, to motor VM to jest jak strzał w stopę.)
E tam, VM to jest super w porównaniu do 2.1TD od Renaulta w XJ-otach. To nie jedzie w ogóle!


Ale cm 2,5 nie tylko idzie Ale wręcz zapierd... tylko awaryjność tych włoskich silników jest taka, ze to strzał w stopę.
tadeusz
 

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez jrzeuski » 20 lis 2014 15:26:51

szaman napisał(a):A ja mam pytanie troszke z boku tematu... Co to jest ten cięższy teren ?? Ciężki teren to błoto do kolan czy więcej?? a może zbocze do podjechania o określonym kącie...
Dla mnie to miejsce, którego nie da się przejechać żadnym seryjnym autem choćby skały srały :D Bo brakuje prześwitu, kątów, wyciągarki, snorkela albo wszystkiego naraz :twisted: Opon nie liczę, bo wiadomo, że na szosówkach to i mokry trawnik pod blokiem bywa nie do pokonania a minimum w teren to MT. W takim kontekście temat wątku rozumiem jako zapytanie czy Frotkę można motać. Odpowiedź oczywiście jest twierdząca a granice wyznacza jedynie rozsądek i portfel ;-)
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez szaman » 20 lis 2014 16:16:03

No to teraz pytanie do jakiej modyfikacji frotka jest frotka a od jakiej jest już mixem różnych pojazdów.... ja rozumiem że podkładki, kręcenia drążkami czy inne tego typu "duperele" niezmienieją nam za bardzo auta... ale mocniejsza ingerencja to już chyba nie frotka a coś na bazie frotki...
Terenówka - samochód, który utknie tam, gdzie osobówka nie dojedzie =)
Avatar użytkownika
szaman
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 221
Obrazki: 0
Dołączył(a): 26 cze 2013 19:02:18
Lokalizacja: Kraków/Gdynia
Pochwały: 1
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez jrzeuski » 20 lis 2014 16:40:35

Na to jest tyle odpowiedzi ile zmot ;-) Ja tam uważam, że mam 100% Frotę. A nawet 120% :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez ali » 20 lis 2014 16:53:47

Na pewno coś na mostach od innego auta i całkiem odmiennym zawieszeniem trudno nazwać jeszcze fronterą
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez tadeusz » 20 lis 2014 17:54:04

cinek1983059 napisał(a):tadeusz i rudeboy pokażecie mi jak wy jeździcie swoimi super furami w tym ostrym terenie, jak piszecie to odszczekam wszystkie moje słowa i kupie wam po smoczku na przeprosiny :wink:,bo jak na razie są to wasze puste słowa i nic poza tym,gadać i oceniać jak kto i czym jeździ w jakim terenie to potrafi każdy,a tu trzeba jeździć a nie gadać,więc wasze zdanie i wasza opinia jest jak dla mnie nic nie warta

Stary ja nie wiem, może masz problem czytaniem, zadzwoń, powiem co o co chodzi w tym wątku.
1. Gdzie napisałem, że mam super furę?
2. Chcesz szczekac czy odszzekiwac to Twój problem, ja tego nie potrzebuje
3. Smoczka nie potrzebuje
4. Nie zamierzam Cię przekonywać do niczego. I tak argumenty do Ciebie nie docierają....
tadeusz
 

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez cinek1983059 » 20 lis 2014 18:20:10

RudeBoy napisał(a):
cinek1983059 napisał(a):tadeusz i rudeboy pokażecie mi jak wy jeździcie swoimi super furami w tym ostrym terenie, jak piszecie to odszczekam wszystkie moje słowa i kupie wam po smoczku na przeprosiny :wink:,bo jak na razie są to wasze puste słowa i nic poza tym,gadać i oceniać jak kto i czym jeździ w jakim terenie to potrafi każdy,a tu trzeba jeździć a nie gadać,więc wasze zdanie i wasza opinia jest jak dla mnie nic nie warta


Ty masz jakieś problemy z rozumieniem słowa pisanego? Gdzie ja pisałem czy mówiłem, że jeżdżę fronterą w jakims hardcorowym terenie???
- Nigdzie.
Bo to auto do tego się nie nadaje.
W topienie fur bawiłem się dawno zupełnie innym autem.

Za to jestem pewien, że Twój zlepek by się rozpadł o ile by w ogóle dojechał w miejsca gdzie mi się zdarza jeździć :)

Ciśniesz więc tak:

Ja z Tobą w terenie widziałem się trzy razy:

1. Na łączce, gdzie Twój zlepek się zepsuł szybciutko - kółka mu się rozjechały.
2. U Gośki na Pożegnaniu lata - nie przejechałeś niczego innego czego nie przejechałem ja swoją niemalże seryjną frotą - bo liftów i większych kół nie liczę.
3. Ostatnio w Łazach. Przypominam ostatnią kałużę. Ze wszystkich aut jakie były tylko Ty, Bartek i Ja ją przejeżdżaliśmy. Więc jak chcesz się dowartościowywać, że same pizdy tylko ty najlepszy to musisz wprowadzić klasyfikację - ultrapizda.

Zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.

-- Dodano 20 lis 2014 15:07:51 --

szaman napisał(a):Rudeboy raz tylko miałem okazje z Wami pojeździć na Kryspinowie ... ta "kałuża" w którą się wpakowałeś teoretycznie byłaby do pokonania dla jakiejś 4x4 zmodyfikowanej ( niekoniecznie budowanej od zera) na kołach?? Byłem tam jakiś czas temu i targali tam kolesia tak pięknie "na miętowo" wpakowanego...

Ta kałuża ma wiele ofiar na swoim koncie :)



buhahahaha i kto tu się próbuje dowartościować że przejechałeś przez kałuże,ale jak już do tego wypadu pijesz to nie kłam że była ostatnia bo ja po drodze zrobiłem ich jeszcze kilka a ty jak grzeczny piesek jechałeś za innymi.
co do czytania ze zrozumieniem to ja doskonale zakumałem do czego dążycie ty z tadziem,tylko nie rozumie na jakiej podstawie wysuwacie takie wnioski,
no chyba że sami na własnej skórze przekonaliście jak to jest,wystartowaliście w jakimś ostrym rajdzie ,albo ostrej upalance i możecie śmiało powiedzieć że frota się do tego nie nadaje bo za słaba, za słaby zawias ,wykrzyż itd,ale skoro nie to przestańcie mi tu pier...lić głodne kawałki bo stać i patrzeć z boku jak inni walczą w terenie to każdy potrafi ,a potem wielcy znawcy tematu i ocenianie innych osób i aut, aha żeby znowu nie było że bronie froty albo jak,tyczy się to jakiegokolwiek auta
3.2 V6 GTS, simex 37", lift bliżej nieokreślony, mosty patrol k260, snorkel, zderzaki stal, winch

EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
cinek1983059
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1203
Obrazki: 35
Dołączył(a): 26 lut 2013 11:48:21
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 5
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez brum » 20 lis 2014 18:38:15

Teraz pytanie: w czym jest lepsze pajero, terrano?
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez RudeBoy » 20 lis 2014 18:53:55

cinek1983059 napisał(a):buhahahaha i kto tu się próbuje dowartościować że przejechałeś przez kałuże,ale jak już do tego wypadu pijesz to nie kłam że była ostatnia bo ja po drodze zrobiłem ich jeszcze kilka a ty jak grzeczny piesek jechałeś za innymi.
co do czytania ze zrozumieniem to ja doskonale zakumałem do czego dążycie ty z tadziem,tylko nie rozumie na jakiej podstawie wysuwacie takie wnioski,
no chyba że sami na własnej skórze przekonaliście jak to jest,wystartowaliście w jakimś ostrym rajdzie ,albo ostrej upalance i możecie śmiało powiedzieć że frota się do tego nie nadaje bo za słaba, za słaby zawias ,wykrzyż itd,ale skoro nie to przestańcie mi tu pier...lić głodne kawałki bo stać i patrzeć z boku jak inni walczą w terenie to każdy potrafi ,a potem wielcy znawcy tematu i ocenianie innych osób i aut, aha żeby znowu nie było że bronie froty albo jak,tyczy się to jakiegokolwiek auta


No widzisz... Jak to mówią w dupie byłeś i gówno widziałeś.
W przeciwieństwie do Ciebie wystartowałem w kilkunastu rajdach w klasach adventure, extrem i turystyk. Owszem nie było to fronterą bo wtedy ta kosztowała tyle że hohoho... Było to wiele lat temu ale było. Od kiedy przesiadłem się na bardziej cywilizowane auta: terrano, frontera rajdowo już tylko w klasie turystycznej. Jednak na pewno mam większe doświadczenie w tym temacie niż Ty. Nie piszę tego bo chce się licytować czy coś. Po prostu Twój przerost ego mnie miażdży.

Skoro odniosłeś się do do wyjazdu na Wyską i nazywasz tych którzy jechali za tobą pieskami. Bo byłeś jedynym, który teren dobrze zna... no to szkoda nawet z Tobą dyskutować. :<: Dno i metr mułu.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez Pawel » 20 lis 2014 19:01:52

brum napisał(a):Teraz pytanie: w czym jest lepsze pajero, terrano?

...mocniej zakorzenione na polskim ofrołdowym podwórku... Pomijając teren, ciężki czy nie, Frontera jest ogólnie autem nie docenianym, "...przecież to Opel, a Opla nigdy w życiu...". Takie się opinie słyszy, a pyskówki niczego Wam nie rozwiążą...

...ale co ja moge wiedzieć... Mój long 3.1 na niewielkim 3" lifcie i mt 31" był tylko na kilku okolicznych rajdach i służy do normalnego użytkowania w każdych warunkach...
...albo Ty jesz, albo Ciebie jedzą...
Obrazek
A 3,1 TDI Long '95
bike MTB wegług własnej specyfikacji...
Citroen C8 HDI
honda transalp xl600v
bmw f650st
w razie w: 696445799
Avatar użytkownika
Pawel
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4398
Obrazki: 11
Dołączył(a): 23 mar 2008 20:02:00
Lokalizacja: Giżycko
Pochwały: 10
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez RudeBoy » 20 lis 2014 19:13:42

brum napisał(a):Teraz pytanie: w czym jest lepsze pajero, terrano?


Nie jest.
Najlepiej było by:
- rama i zawias z froty
- silnik z terrano 2.7TDi
- reduktor z SS z pajero, buda też może być z pojary

I był by super drążkowahaczowiec.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez cinek1983059 » 20 lis 2014 19:16:28

RudeBoy napisał(a):
Skoro odniosłeś się do do wyjazdu na Wyską i nazywasz tych którzy jechali za tobą pieskami. Bo byłeś jedynym, który teren dobrze zna... no to szkoda nawet z Tobą dyskutować. :<: Dno i metr mułu.


no i kto tu nie czyta ze zrozumieniem.
teraz to już przesadziłeś bo ja nikogo pieskami nie nazwałem i do głowy by mi nawet nie przyszło o kimś się tak wyrazić,ale najwidoczniej ty to widzisz w inny sposób,ale wiem o co ci chodzi chcesz mi dopiec i znalazłeś na to sposób żeby przekręcić moje słowa albo raczej moją myśl,które rzekomo mają obrazić innych,to jest właśnie dno i metr mułu.
3.2 V6 GTS, simex 37", lift bliżej nieokreślony, mosty patrol k260, snorkel, zderzaki stal, winch

EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
cinek1983059
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1203
Obrazki: 35
Dołączył(a): 26 lut 2013 11:48:21
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 5
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez Cuba » 20 lis 2014 19:18:08

Masakra Obrazek co się dzieje na tym forum ....
Cuba
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 620
Obrazki: 0
Dołączył(a): 14 sie 2011 19:58:28
Lokalizacja: Prudnik
Pochwały: 3
Województwo: Opolskie
Samochód: Frontera B 2.2i Sport 1998-2004

Re: Czy Frotka nadaje się w cięższy teren???

Postprzez RudeBoy » 20 lis 2014 19:20:33

cinek1983059 napisał(a):no i kto tu nie czyta ze zrozumieniem.
teraz to już przesadziłeś bo ja nikogo pieskami nie nazwałem i do głowy by mi nawet nie przyszło o kimś się tak wyrazić,ale najwidoczniej ty to widzisz w inny sposób,ale wiem o co ci chodzi chcesz mi dopiec i znalazłeś na to sposób żeby przekręcić moje słowa albo raczej moją myśl,które rzekomo mają obrazić innych,to jest właśnie dno i metr mułu.


Szkoda czasu na wymianę zdań z Tobą.
A Ty jak chcesz być dobrze rozumiany to rozważniej dobieraj słowa.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 4x4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron