Witamy !



Nowy z Poznania :)

Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w tym wątku, opisz swoje auto, napisz jak trafiłeś na forum ...

Moderator: TATAR

Nowy z Poznania :)

Postprzez Windosek » 08 paź 2017 23:38:09

Cześć Panowie i Panie. Moja historia motoryzacyjna jest dość spora, przez małe clio czy megane , przez różne wygodne limuzynowe pojazdy typu bmw 7 czy jaguar xj40, w miedzy czasie troche ameryki typu pontiac firebird 88r 5.7 czy grand cherokee zj 5.2 i pare innych a teraz nacodzień citroen c5 3.0 . Aktualnie natomiast wyprowadzam się pod Poznań i mam trochę mocno błotnisty dojazd do przyszłego domu i ostatnio prawie się zakopałem moją cytryną .
Rozglądam się za czymś z 4x4 załączanym a nie na stałe bo większość trasy to asfalt po mieście. Konkretnie Fronterą krótką 2.0 lub długą z czymś mocniejszym ale w gre wchodzi tylko opcja benzyna/gaz bo będę tym do pracy jeździł codziennie.
I tu pytanie do was - czy ktoś z Poznania lub okolicy byłby tak miły i za jakąś zgrzewkę piwa czy połówkę użyczyłby mi na chwile swoją frontkę sport abym sie zapoznał z autem i przekonał sie czy 2.0 wystarczy w krótkiej wersji dla mnie czy jednak muszę szukać longa z większym silnikiem. :)

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Marek
Windosek
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 08 paź 2017 17:47:06
Lokalizacja: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: nie mam Frontery... jeszcze

Powrót do Start



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron