Strony www

Rozmowy na wszystkie tematy

Strony www

Postprzez daniel36Wilk12 » 23 lip 2020 09:05:20

Ostatnim czasem myślę nad zmianą mojej strony internetowej. Pomyślałam ze spytam Was na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy. Interesuje mnie firma https://www.devilart.pl/projektowanie-tworzenie-serwisow-internetowych i chciałbym podjąć z nią współprace. Referencje i opinie w są naprawdę bardzo dobre. Realizacje strony również bardzo ładne. A może znacie jeszcze jakieś inne firmy godne polecenia. Mi firma bardzo się podoba, ale czekam na sugestię.
daniel36Wilk12
Nowicjusz
Nowicjusz

Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Sport 1996-1998

Re: Strony www

Postprzez Semir » 23 lip 2020 10:20:24

Najpierw trzeba się przywitać.

A taki sposób reklamowania się jest strasznie chamski.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek

Nie sprzedam będę robił.
Semir
Alchemik

Obrazki: 0
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Strony www

Postprzez nightman » 03 wrz 2020 07:12:19

daniel36Wilk12 napisał(a):Ostatnim czasem myślę nad zmianą mojej strony internetowej. Pomyślałam ze spytam Was na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy. Interesuje mnie firma https://www.devilart.pl/projektowanie-tworzenie-serwisow-internetowych i chciałbym podjąć z nią współprace. Referencje i opinie w są naprawdę bardzo dobre. Realizacje strony również bardzo ładne. A może znacie jeszcze jakieś inne firmy godne polecenia. Mi firma bardzo się podoba, ale czekam na sugestię.

Chyba kolego pomyliłeś adresata tej Twojej treści. Strony ci tutaj przecież nie ma :D
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik

Obrazki: 0
Pochwały: 9
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Powrót do HydePark