Witamy !



3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

10 - 12 października 2010
3 Jurajskie Spotkanie Integracyjne

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 12 sie 2010 13:52:12

Gdzie tu jest napisane że za drogo, że nie zapłacę, czy że nie chcę przyjechać?

Fakt - nigdzie, ale gdzie jest napisane, że to do Ciebie?

Cena mnie zaskoczyła bo pisaliście że będzie taniej niż ostatnio bo szef pomaga.

Jasno, prosto i na temat, że pozwolę sobie replay zrobić.
To widać jaka ta pomoc.

Szkoda że niektórzy robią z igły widły(bo są najmądrzejsi, najwspanialsi i wszystko mają najlepsze), dobrze że nikt z organizatorów.
Fakt jesteś w tym gronie, ja właśnie na forum wypowiadam swoje opinie i tego oczekuję od innych,
Dlatego też, że nie czuję się lepszy, piękniejszy i co tam sobie życzysz...

Przeczytaj mój poprzedni wpis, to będziesz wiedział dlaczego jest ta cena.
Pozdrawiam w duchu jurajskim i może mniej nerwów wraz z zapałem do :beer: :dyskusja: :beer: na bazie.
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez plastek666 » 12 sie 2010 15:42:49

GALAXY przywitałem się już dawno kolego :hi: i skad sie tu znalazłem też napisałem :D a skoro czujesz potrzebe to Ciebie witam szczególnie :beer:
plastek666
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez przemia » 12 sie 2010 16:06:08

mikrusik napisał(a):Gdzie tu jest napisane że za drogo, że nie zapłacę, czy że nie chcę przyjechać?

Fakt - nigdzie, ale gdzie jest napisane, że to do Ciebie?


Skoro się mnie cytuje w kilku postach to wnioskuję że to do mnie.

mikrusik napisał(a):Przeczytaj mój poprzedni wpis, to będziesz wiedział dlaczego jest ta cena.
Pozdrawiam w duchu jurajskim i może mniej nerwów wraz z zapałem do :beer: :dyskusja: :beer: na bazie.


Również pozdrawiam i wyrażam szczere chęci owocnej integracji w duchu jurajskim na spotkaniu :beer:

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez galaxy » 12 sie 2010 19:05:49

plastek666 napisał(a):GALAXY przywitałem się już dawno kolego :hi: i skad sie tu znalazłem też napisałem :D a skoro czujesz potrzebe to Ciebie witam szczególnie :beer:


ok ok, sorka uciekło mi gdzieś ...
galaxy
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 12 sie 2010 22:32:48

Rozmowy o kosztach jak widzę zamknięte :)
Mikrusik - echhh, że ja się z tobą prawie zawsze muszę zgadzać??? :mrgreen: nie mamy wyjścia w tej sytuacji - powtórka parkingu z dziennikarską pijaczyną musi być :)

Kwinto, janusz, steel - co wy?? :shock: jest impreza i wsio co tu tłumaczyć?? - oczywiście szkoda, że po 10 na konto nie przelejecie, ale... niech stracę - muszę się z tym pogodzić

I Jeszcze raz Kwinto Janusz i steel - rozmawialiśmy Radek o energetykach - jeszcze nie wiem, ale na bank przywiozę jakieś trunki (wódeczka jakaś, piwko) - i niechaj to będzie mój skromny wkład w wasza zajebistą pracę :>:
Wyrazy szacunku dla osób którym chce się chcieć. I do zobaczenia na imprezie (nie upalam rury aż do zlotu, żeby coś się nie sypnęło znowu :mrgreen: )

PS Oposs -wypowiedzi w takim tonie zawsze wywołują u mnie dreszczyk (ironiczno, cyniczny :beer: ) rzekłbym - ty szujo :mrgreen: :>:
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 13 sie 2010 10:39:09

chudyy1 napisał(a):Rozmowy o kosztach jak widzę zamknięte :)
Mikrusik - echhh, że ja się z tobą prawie zawsze muszę zgadzać??? :mrgreen: nie mamy wyjścia w tej sytuacji - powtórka parkingu z dziennikarską pijaczyną musi być :)

Kwinto, janusz, steel - co wy?? :shock: jest impreza i wsio co tu tłumaczyć?? - oczywiście szkoda, że po 10 na konto nie przelejecie, ale... niech stracę - muszę się z tym pogodzić

I Jeszcze raz Kwinto Janusz i steel - rozmawialiśmy Radek o energetykach - jeszcze nie wiem, ale na bank przywiozę jakieś trunki (wódeczka jakaś, piwko) - i niechaj to będzie mój skromny wkład w wasza zajebistą pracę :>:
Wyrazy szacunku dla osób którym chce się chcieć. I do zobaczenia na imprezie (nie upalam rury aż do zlotu, żeby coś się nie sypnęło znowu :mrgreen: )

PS Oposs -wypowiedzi w takim tonie zawsze wywołują u mnie dreszczyk (ironiczno, cyniczny :beer: ) rzekłbym - ty szujo :mrgreen: :>:


Co do zgody to się nie wypowiem po ostatnim wkręcie :killer:
"dziennikarską pijaczyną" w oryginale było dziennikarz alkoholowy :mrgreen:
Narzędzia z pracy możesz zabrać, zapewne nie będą leżały odłogiem w przeciwieństwie do obsługi :mrgreen:

Tomaszku myślałem, ze prawa autorskie do nadawania tytułu: szuji ma tylko Wiktor? :mrgreen:
Tą podwyżkę my odżałujemy, a Organizatorzy odpracują to na bazie :beer: :mrgreen:
Protezy wątroby zarezerwowałem, więc się nie oszczędzamy :mrgreen:
Pozdrawiam w duchu jurajskim

P.S.
Co do cytowania @przemia to trafna interpretacja :>:
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Satan » 14 sie 2010 09:46:55

Chciałbym wiedzieć ile samochodów będę zabierać w błoto (orientacyjnie) i chce wiedzieć gdzie chcecie pętle na czas.
Wyrazów (ciekawe podjazdy wielka hałda i sporo błota)
Pustynia siedlecka (dużo piachu, jak to na pustyni)
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez auri.chebzie » 16 sie 2010 13:22:07

Witam

Pytanie z cyklu - "lepiej zapytać się teraz niż potem świecić oczami"

Chciałbym przyjechać na zlot wraz z małżonką szanowną mą, ale tylko na jeden dzień (w piątek pracujemy do późna, a w niedzielę wyjeżdżamy na wycieczkę zagramaniczną).
I stąd pytanie: czy musimy uiszczać opłaty, jeśli tak to w jakiej wysokości?

Dziękuję z góry za konkretne odpowiedzi

PS
Czy koszulki będą też w wolnej sprzedaży czy to raczej wersja limitowana?
Avatar użytkownika
auri.chebzie
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 257
Dołączył(a): 22 kwi 2010 07:41:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez janusz64 » 16 sie 2010 14:25:16

Niestety cena jest podana i nie ma możliwości żeby nie płacić lub płacić mniej.
My musimy popłacać za każdą osobę która uczestniczy .nie ważne czy 1d czy 2d czy 3dni
Proszę nie pisać na PW podobnych pytań bo niema możliwości nic zmienić. :pomidor:
janusz64
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Shreck22 » 16 sie 2010 14:43:49

A czy jak ktoś chce się wybrać na jeden dzień i tylko np. mieć koszulkę, to nie może tylko za to zapłacić?? Przecież nie koniecznie musi chcieć katering??
Myślę, że jak ktoś jest chętny aby przyjechać na jeden dzień to można zawsze tylko, ze wtedy nie będzie miał zapewnionego jedzonka, ale za gadżet może wcześniej zapłacić i sobie odebrać pamiątkowo z imprezy na której był??
Shreck22
Maniak
Maniak
 
Posty: 476
Obrazki: 0
Dołączył(a): 26 sie 2009 20:26:12
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez janusz64 » 16 sie 2010 15:40:28

Shreck22 napisał(a):A czy jak ktoś chce się wybrać na jeden dzień i tylko np. mieć koszulkę, to nie może tylko za to zapłacić?? Przecież nie koniecznie musi chcieć katering??
Myślę, że jak ktoś jest chętny aby przyjechać na jeden dzień to można zawsze tylko, ze wtedy nie będzie miał zapewnionego jedzonka, ale za gadżet może wcześniej zapłacić i sobie odebrać pamiątkowo z imprezy na której był??



Shreck22 nie wcinaj się do sprawy które Ciebie nie dotyczą,bo Ty nie organizujesz tą imprezę,nie masz pojęcia o kosztach jakie trzeba ponieść.Jeśli jesteś taki hojny i stać Cię na pokrycie kosztów uczestników niektórzy nie chcą płacić-to ustal sobie termin i zorganizuj następną imprezę sam,na pewno bardzo chętnie przyjedziemy i inni. :wsciekly:
janusz64
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kolasz » 16 sie 2010 15:48:45

janusz64 napisał(a):Shreck22 nie wcinaj się do sprawy które Ciebie nie dotyczą,bo Ty nie organizujesz tą imprezę,nie masz pojęcia o kosztach jakie trzeba ponieść.Jeśli jesteś taki hojny i stać Cię na pokrycie kosztów uczestników niektórzy nie chcą płacić-to ustal sobie termin i zorganizuj następną imprezę sam,na pewno bardzo chętnie przyjedziemy i inni. :wsciekly:



A co wy za koszty ponosicie jeżeli ktoś chce tylko jechać np w błoto i nie bedzie korzystał z kateringu i noclegu?? przecież za wjazd do błota chyba sie nie płaci ?? no chyba że bramki zrobicie jak na a4 ??

To już jest lekka przesada z tą kasą ...... a podejście wasze też nie jest ok jak ktoś tylko o coś zapyta to wy go równacie z błotem a to nie na tym miało chyba polegać :wsciekly:
EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
kolasz
Maniak
Maniak
 
Posty: 461
Obrazki: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2009 21:00:38
Lokalizacja: sosnowiec
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez janusz64 » 16 sie 2010 15:55:38

kolasz napisał(a):
janusz64 napisał(a):Shreck22 nie wcinaj się do sprawy które Ciebie nie dotyczą,bo Ty nie organizujesz tą imprezę,nie masz pojęcia o kosztach jakie trzeba ponieść.Jeśli jesteś taki hojny i stać Cię na pokrycie kosztów uczestników niektórzy nie chcą płacić-to ustal sobie termin i zorganizuj następną imprezę sam,na pewno bardzo chętnie przyjedziemy i inni. :wsciekly:



A co wy za koszty ponosicie jeżeli ktoś chce tylko jechać np w błoto i nie bedzie korzystał z kateringu i noclegu?? przecież za wjazd do błota chyba sie nie płaci ?? no chyba że bramki zrobicie jak na a4 ??

To już jest lekka przesada z tą kasą ...... a podejście wasze też nie jest ok jak ktoś tylko o coś zapyta to wy go równacie z błotem a to nie na tym miało chyba polegać :wsciekly:



Impreza jest zamknięta i tyle.Ktoś jak nie organizuje to nie rządzi
janusz64
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez oposs » 16 sie 2010 16:06:56

EDIT
Byłem bardzo niegrzeczny
Ostatnio edytowano 16 sie 2010 21:49:52 przez oposs, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Shreck22 » 16 sie 2010 16:07:49

No to albo Janusz czytasz bez zrozumienia, albo nie chcesz odpowiadać na pytania.
Zapytałem tylko, bo to, że ktoś się pojawi i nic od Ciebie nie będzie chciał to też Cię coś kosztuje, wydaje mi się, że nie..

A z tymi kosztami to nie wiem co wy macie, popieram przedmówcę, to nie na tym miało polegać coś mi się wydaje...

To, że ktoś chce zaszczycić nas swoją obecnością to nic złego, że chce mu się przyjechać nawet na jeden dzień, z grzeczności pytał co i jak i jak dla mnie to też nie jest filozofia aby wykupić sobie jedzenie w jeden dzień, to tylko wystarczą chęci aby to policzyć jaka to by była kwota.
Skoro to jest taki problem to najlepszym wyjściem dla tej osoby będzie udać się do knajpy i tyle, a pojeździć zawsze może z ekipą...

Nie można grzecznie odpowiadać na pytania..??

kolasz napisał(a):przecież za wjazd do błota chyba sie nie płaci ?? no chyba że bramki zrobicie jak na a4 ??


Ale by były jaja, bramki wjazdowe na błotko i piach, to Ci się udało :lol: :lol: :lol:
Shreck22
Maniak
Maniak
 
Posty: 476
Obrazki: 0
Dołączył(a): 26 sie 2009 20:26:12
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kacha » 16 sie 2010 16:10:19

kolasz napisał(a):A co wy za koszty ponosicie jeżeli ktoś chce tylko jechać np w błoto i nie bedzie korzystał z kateringu i noclegu?? przecież za wjazd do błota chyba sie nie płaci ?? no chyba że bramki zrobicie jak na a4 ??

To już jest lekka przesada z tą kasą ...... a podejście wasze też nie jest ok jak ktoś tylko o coś zapyta to wy go równacie z błotem a to nie na tym miało chyba polegać :wsciekly:


Jak by tak każdy chciał przyjechać tylko na 1 dzień,to po co organizować cała resztę?
Aby uzyskać jakieś ulgi musi być wystarczająca liczba ludzi.
Nikogo nie mieszamy z błotem,tylko już nerwy puszczają jak ktoś wprowadza chaos.
Nie będę się rozpisywała za co ile płacimy-ale koszty są wszędzie .Za wyjazd w lasy też-zezwolenie nie jest za free,taśmy trzeba też zakupić do wyznaczenia trasy.
Ostatnio edytowano 16 sie 2010 16:23:57 przez kacha, łącznie edytowano 1 raz
kacha
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kolasz » 16 sie 2010 16:10:41

Nikt tu nie chce rządzić !!!!!!!!!!!!!!!!
A jeżeli tak traktujecie ludzi którzy chcieliby sie spotkać i pojeździć a nie mają możliwości przyjechać do was na trzy dni ( bo np nie mają urlopu lub inne...) to ja podziękuję za impreze i proszę o skreślenie mnie z listy uczestników

:cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:


ps jedno słowo przychodzi mi jeszcze na myśl TOTALITARYZM
ps2. jakby ktoś nie wiedział:W systemach totalitarnych życie ludzi podporządkowane jest wszechobecnej kontroli ze strony władzy. Wyznacza ona standardy i normy zachowania, określa status socjalny obywateli, ustala kierunki, obszary i granice aktywności publicznej oraz kształtuje wzorce życia osobistego.
EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
kolasz
Maniak
Maniak
 
Posty: 461
Obrazki: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2009 21:00:38
Lokalizacja: sosnowiec
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez spondy » 16 sie 2010 16:11:26

kolasz napisał(a): jak ktoś tylko o coś zapyta to wy go równacie z błotem a to nie na tym miało chyba polegać :wsciekly:


kolasz napisał(a): przecież za wjazd do błota chyba sie nie płaci ?? no chyba że bramki zrobicie jak na a4 ??


Jakie pytania takie odpowiedzi...
spondy
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kolasz » 16 sie 2010 16:16:23

oposs napisał(a):Koledzy: kolasz, Shreck22 i auri.chebzie mam do Was pytanko. Kto Was zrobił? Przypuszczając że będziecie się troszkę wstydzić swoje odpowiedzi możecie kierować na PW :mrgreen:



Napewno porządniejsi ludzie niż ciebie bo ja takich pytań nie zadaję i nie bedę wiecej pisać bo twój poziom intelektualny mnie przytłacza...

ps jak chcesz porozmawiać z kimś na twoim poziomie to idz pod krzyż tam cie wysłuchają
EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
kolasz
Maniak
Maniak
 
Posty: 461
Obrazki: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2009 21:00:38
Lokalizacja: sosnowiec
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez auri.chebzie » 16 sie 2010 16:29:30

oposs napisał(a):Koledzy: kolasz, Shreck22 i auri.chebzie mam do Was pytanko. Kto Was zrobił? Przypuszczając że będziecie się troszkę wstydzić swoje odpowiedzi możecie kierować na PW :mrgreen:


Jakoś po tej wybitnie miłej i inteligentnej Twojej wypowiedzi odechciało mi się spotykać.
Myślałem, że ktoś tytułujący się Szefem Ekipy ma troszkę wyższy poziom, nawet nie chodzi o inteligencję, ale bardziej kulturę.

Nie pozdrawiam
Nie przyjadę
Avatar użytkownika
auri.chebzie
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 257
Dołączył(a): 22 kwi 2010 07:41:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 3 Rajd OFF, 2010, jesień, Janów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość