Witamy !



[A 2.0] Wzrost mocy ?

[A 2.0] Wzrost mocy ?

Postprzez gmoll » 03 mar 2009 18:18:43

Witam .Wczoraj moja frotka wprawiła mnie w prawdziwe zdziwienie :shock: ,bardzo pozytywne.Wracając do domu odczułem że samochód znacznie ochoczej reaguje na przyspieszenie tak jakby przybyło w silniku trochę koników :lol: Frota rocznik 95 z silnikiem 2,0 .Obrotomierz wzkazuje prawidłową pracę,co do zużycia paliwa jeszcze nie wiem muszę pojeżdzić trochę.Nie mam pojęcia co się stało choć cieszę się że nastąpiła "Przemiana" Do was kieruję pytanie jak myślicie co to się porobiło :?:
gmoll
 

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez sledz » 03 mar 2009 19:36:25

Zimowe opory ustąpiły :lol:
I wiosnę poczuła :lol:
sledz
 

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez gmoll » 03 mar 2009 20:08:45

Taaa pewnie jakiś cylinder wybudził się z zimowego snu :lol: A tak na poważnie ma ktoś jakiś pomysł? oczywiście nie jest wykluczone że wcześniej jeżdziłem z usterką która mogła samoistnie ustąpić zwłaszcza że frota wydawała się dość "mułowata"teraz natomiast nie to auto.Jakieś sugestie ? np przepływomierz?
gmoll
 

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez Janek 44 » 03 mar 2009 20:09:42

Tankowałeś ostatnio?
Janek 44
 

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez oposs » 03 mar 2009 20:19:15

Pewnie na lotnisku :mrgreen:
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez gmoll » 03 mar 2009 20:24:11

Tankowałem niedaleko lotniska w Pyrzowicach może pomylili zbiornik na paliwo :lol: I znów na poważnie- wzrost mocy odczuwalny jest zarówno na benzynie jak i na gazie.
gmoll
 

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez kasalka » 03 mar 2009 20:53:38

Byłem na weekend w Pradze Czeskiej, ponad 1kkm. Jazda po autostradzie wysokie obroty itp. i autko (w prawdzie Vectra) wczoraj jeździła dobrze, natomiast dziś zmulona jak nie wiem. Sądzę, że to sprawa powietrza. Dziś w Krakowie była mgła, wilgotne powietrze i na to stawiam.
pier...e konwenanse
Pozdrawiam Łukasz
Avatar użytkownika
kasalka
Nałogowiec Ekstremalny
Nałogowiec Ekstremalny
 
Posty: 432
Obrazki: 18
Dołączył(a): 30 maja 2008 22:20:52
Lokalizacja: Stara Wieś
Pochwały: 2
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Wzrost mocy ?

Postprzez sledz » 03 mar 2009 21:52:36

Ciśnienie atmosferyczne ,to od niego w sporej mierze zależy napełnianie naszych komór spalania,kto był na hamowni ten wie że te dane są brane pod uwagę . :?:
A wysoka wilgotność powietrza raczej odejmie kilka koników :lol:
sledz
 


Powrót do 2.0i



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron