Witamy !



Osłony podwozia

Wszystko o przeróbkach Frontery

Osłony podwozia

Postprzez Semir » 19 lis 2011 14:38:21

Witam mam takie pytanie czy byli by chętni na zmotanie osłon podwozia do frotki. Mam osobę, która dysponuje sprzetem i wiedzą aby takowe zrobić. Potrzebuje tylko wymiary jakie powinny posiadać takie osłony kąty gięcia blachy, potrzeba obliczyć ilość materiału do wyceny.

Jak ktoś ma wiedzę na ten temat lub jest chetny na takie coś to zapraszam do tematu.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Osłony podwozia

Postprzez Arni » 21 lis 2011 21:04:10

Takie osłony jak sie robi to najłatwiej jest robic to bezpośrednio na aucie....wszytskie kąty i pasowanie sprawdzasz wtedy na bierząco i korygujesz jak cos nie pasuje.
Arni
 

Re: Osłony podwozia

Postprzez Kogut » 12 gru 2011 21:03:38

Dokładnie tak jak Arni napisał, ale jak dobrze poszukasz to gdzieś na forum już to było poruszane i były nawet podawane wymiary. A czy będą chętni ? :) to wszystko zależy od ceny.
Avatar użytkownika
Kogut
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1537
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 gru 2007 19:39:44
Lokalizacja: Sochaczew
Pochwały: 3
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Osłony podwozia

Postprzez marcin.birulo » 19 mar 2012 14:53:56

Najlepszym i sprawdzonym sposobem jest wycinanie szablonu z tektury.Zawsze mozna zkorygowac bledy.
CICHY==MOJA KSYWA.FROTA A LONG1995 2.3TD,BF Goodrich MT.LIFT 2'',BILSTEIN B6 inne rzeczy w drodze,bardziej przydatne.BŁOTO WIĄŻE.DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!!!
marcin.birulo
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 225
Obrazki: 14
Dołączył(a): 18 lip 2010 13:43:10
Lokalizacja: JELENIA GORA
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Osłony podwozia

Postprzez bloodsuckin » 19 mar 2012 22:15:10

Jeśli ktoś dysponuje wymiarami, szablonem czy jakąś osłoną na wzór, to nie widzę problemu wykonania takich osłon i chętnie się tego podejmę :)
Cena zależna od wielkości, gatunku materiału, grubości, skomplikowania, sposobu malowania ("na mokro" lub proszkowo) itd...
Avatar użytkownika
bloodsuckin
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 639
Obrazki: 6
Dołączył(a): 09 mar 2011 22:22:53
Lokalizacja: Konin
Pochwały: 3
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Osłony podwozia

Postprzez marcin.birulo » 20 mar 2012 22:05:25

kolego podobny temat jest rozwiniety .WARSZTAT-MOTANIE FRONTER-OSLONA PODWOZIA STAL 4MM.w tym temacie inni koledzy maja swoje zdanie na temat osłon podwozia FRONTERA ,,A''i,,B'' :guns:
CICHY==MOJA KSYWA.FROTA A LONG1995 2.3TD,BF Goodrich MT.LIFT 2'',BILSTEIN B6 inne rzeczy w drodze,bardziej przydatne.BŁOTO WIĄŻE.DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!!!
marcin.birulo
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 225
Obrazki: 14
Dołączył(a): 18 lip 2010 13:43:10
Lokalizacja: JELENIA GORA
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(


Powrót do Motanie Fronter



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości