Witamy !



Wersja ARIZONA

Wszystko o przeróbkach Frontery

Wersja ARIZONA

Postprzez Bartmin » 12 sty 2009 15:24:44

Witam wszystkich. Czy moglby mi ktos blizej nakreslic, czym dokładnie charakteryzuje sie Opel Frontera A long w wersji ARIZONA oraz czym sie rozni od innych frotek. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
Bartmin
 

Re: ARIZONA

Postprzez mizsio » 12 sty 2009 16:12:13

mizsio
 

Re: ARIZONA

Postprzez Balkandriver » 12 sty 2009 17:50:24

Po krótce, nie tłumacząc słowo w słowo –
Proponuje się „szczególnie atrakcyjne” modele Frontery „Arizona”, które od jesieni tego roku (roku, w którym powstał oryg. tekst), są do wyboru na bazie modeli sport 2,0 , 2,2 16V , i 2,5 TDS.
Wyróżniają się takimi dodatkowymi komponentami, jak: klimatyzacja, felgi z metali lekkich, radio model SC 303, skórzany wolant kierownicy, elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne, centralny zamek sterowany bezprzewodowo z pilota, elektrycznie opuszczane szyby, metalik lakier oraz pokrywa koła zapasowego z tworzywa sztucznego w kolorze nadwozia.
Do tego jeszcze Frontera Arizona w wersji sport wyposażona jest w relingi dachowe oraz konsolę środkową.
Model Arizona sport dostępna jest w cenie 44 055DM, long kosztuje (raczej „kosztował”) 51 785DM (2,2 16V), a 54 000 DM model 2,5 TDS.
Jak wszystkie modele Fronter, Arizona oferuje w wersji 4 drzwiowej centralne ryglowanie drzwi z zintegrowanym sterowaniem bezprzewodowym. Dla wersji 2 drzwiowych system ten jest montowany na życzenie za dopłatą. Elektroniczny system otwierania drzwi jest zabezpieczony kodem, posiadającym biliony kombinacji.

Tyle Adam Opel GmbH sprzed lat.

BALKANDRIVER
Frontera 2.8 TDi - Long Distance Voyager
http://www.fotolandia4x4.com -> relacje, zdjęcia, filmiki
http://chomikuj.pl/balkandriver -> Mój chomik (nie tylko) Wędrowniczek
Spieszmy się kochać szuter, bo tak szybko odchodzi.
Avatar użytkownika
Balkandriver
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1669
Obrazki: 63
Dołączył(a): 07 lip 2007 18:11:13
Lokalizacja: Smokogród
Pochwały: 8
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: ARIZONA

Postprzez sylwian70 » 26 sty 2009 17:16:15

Moja furka to opisywana wyżej ARIZONA aż pierś rośnie z dumy-ładny i czytelny opis ad.Balkandriver :lol:
sylwian70
 


Powrót do Motanie Fronter



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości