Witamy !



Różnice pomiędzy frotkami A po zmianie deski

Wszystko o przeróbkach Frontery

Różnice pomiędzy frotkami A po zmianie deski

Postprzez Holls&Xenia » 21 cze 2009 12:07:02

mam małe pytanko właśnie zamierzam rozpocząć rzeźbę przy mojej frotce i bardzo interesują mnie różnice w wersją A z silnikiem 2,8 po zmianie deski.Czy były to tylko różnice wizualne czy poza deską różni się czymś jeszcze?.(dokładnie zamierzam z 2 zrobić jedną , chce kupić troszkę młodszego angola i zrobć przekładkę gratów z tej którą mam do tej młodszej)
Holls&Xenia
 

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez brum » 21 cze 2009 12:41:17

Masz 2.8 ze starą deska i chcesz kupić nowszego anglika z nową deską i wsadzić do tego anglika tą twoją deskę, tak?
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez Holls&Xenia » 21 cze 2009 14:40:27

dokładnie z starej chcę wsadzić graty do nowszego anglika
Holls&Xenia
 

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez brum » 21 cze 2009 15:21:14

Niewiem jak z mocowaniami deski bo mogą się róznić, napewno kanały do nawiewów są inaczej.
A resztę to zobaczysz jak rozbierzesz.
Tylko kup anglika diesla skoro masz diesla.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez gmoll » 21 cze 2009 17:15:00

Spytaj "grynia" to specjalista w dziedzinie kokpitów :mrgreen:
gmoll
 

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez michal 2,8tdi » 21 cze 2009 17:21:51

O tak grynio ci pomoże :mrgreen:
a właśnie jak tam grynio i jego deska?? :?:
michal 2,8tdi
 

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez gmoll » 21 cze 2009 17:53:29

"grynio" chyba się obraził.Z drugiej jednak strony ,trochę mało profesjonalnie podszedł do własnego tematu :mrgreen: Ale słowa piosenki o Nim na forum chodzą :mrgreen: :mrgreen:a może jeszcze nas czymś zaskoczy..........
gmoll
 

Re: różnice pomiędzy frotkami A po zmjanie deski

Postprzez frontera_fanatic » 02 sie 2009 02:09:32

kolego jak coś to pisz chętnie pomogę 2 razy angola przerabiałem i były to frotki 2.2 i 2.5 tds miały nowsze deski tych starych nie rozbierałem na pewno potrzebny narzędzia to
1.migomat spawarka odpada przepala blachę a niektóre mocowania trzeba przełożyć z na drugą stronę
2.dobra wiertarka i wiertła
3.znajomość elektryki w angolu komputer jest pod nogami pasażera tam gdzie chcesz założyć kierownice polecam ja w obydwu przypadkach przedłużyłem kable tak że komputer siedział pod siedzeniem
4.przegroda z europejczyka ten kawałek co w nim są dziury na kolumnę itp wystarczy wyciąć z euro w angolu jest to wytłoczone więc ta blacha po przyłożeniu pasuje ale niema znaków na dziury
5.przewody hamulcowe trzeba przeciągać na drugą stronę od sprzęgła również

P.S wcale nic nie przeszkadza że masz diesla kupisz benzynę nie będą części pasować ja jak przerabiałem tds'a kupiłem części do przekładki deska nagrzewnica wszystko to co w środku samochodu za 600 zł trafiła mi się okazja kolumnę kupiłem 300zł drążek można przerobić ale nie wiem jak mój znajomy mi to robił jest dobrze ponad rok i nie zaglądałem do niego tylko oleje filtry itp więcej nic nie robił naprawdę opłaca się kupować niepoobijane frotki z anglii
frontera_fanatic
 


Powrót do Motanie Fronter



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości