Witamy !



z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 12:00:54

KapitanPazur napisał(a):
marek230482 napisał(a):Bez skrajności, ale wytłumaczcie mi po kiego grzyba forum frontery na którym zaczynają stanowić większość (albo znaczną część) inne terenówki?

Mam rozumieć, że jakbym zminił auto, to tutaj już nie będę mile widziany? i od razu lepiej szukać innego forum?


Nie demonizuj... Niemniej jednak nawet sama nazwa na titlu przeglądarki sugeruje, że jest to "OPEL FRONTERA FANKLUB".
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez Semir » 06 paź 2020 12:47:59

Będziesz mile widziany ale jednak to forum
o konkretnym przeznaczeniu.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez marek230482 » 06 paź 2020 13:08:55

Otóż to.
Jeżeli na zloty frotki przestają przyjeżdżać frotki to zloty się kończą. I nic na to nie poradzimy. Podtrzymywanie zlotów przez zapraszanie innych aut aby tylko odwalić sztukę to nieporozumienie. Nie mam nic przeciwko takim zlotom. Ale jak można je nadal nazywać frotkowymi?
Tak samo z forum. Uważacie że lepiej by było popuścić lejce i pozwolić wszystkim na wszystko aby tylko życie tu było? Ale co to za życie? I co? Po roku, pięciu będzie forum frontery gdzie będzie 5 działów technicznych różnych terenówek w tym dział techniczny frotki nie żyjący? I co nam po tym? I ci wszyscy nabijający forum czymś innym niż frotką będą organizować zlot frotki, wieszać baner frotki a z 15 ekip będą dwie frotki? :shock:

To może jak już forum ma iść w taką nijakość to niech się "przebranżowi"? Skoro na tym forum nie jest ważna frontera, zloty frontery, ludzie z fronterami to może zmieńmy to forum na..... "Forum miłośników 4x4"? A może (już tak całkiem poważnie) zmieńmy/zmieńcie forum na jakieś innowacyjne? Nie wiem, zacięci offroadowcy może mają jakiś pomysł? I forum przejdzie metamorfozę. Chętnych powinno przybywać, nie ważne jakich. Ale przybędzie, statystyki się podbiją, stronka zacznie żyć. Pod nowym banerem, brandem - nowocześniej, z duchem czasu. Może wtedy się też wykluje nowy narybek na moderatorów skoro niektórzy mają tu za złe dotychczasowe działania.
Mi od zawsze pasowały fora tematyczne.
Frota B 3.2V6 4x4 205KM
166 3.0V6 226KM
gtv 2,0TS 155KM
Brera 3,2V6 Q4 260KM
9-5 2.3 290KM
Avatar użytkownika
marek230482
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 661
Dołączył(a): 23 gru 2018 19:42:42
Lokalizacja: Strzelin
Pochwały: 6
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 13:21:27

marek230482 napisał(a):Mi od zawsze pasowały fora tematyczne.

Bo takie mają sens.

Patrząc z dwóch perspektyw jakie swego czasu przedstawiłem, to z perspektywy zlotowej inne auta ok, tylko co zrobisz jak zjedzie się zgraja parchów - no najlepszego biegać frotkami za nimi. Mnie to jednak wisi, bo i tak nie mam czasu na zloty ganiać :mrgreen:
Z kolei forum tematyczne - szczeólnie oczyma nowego usera - ma sens, bo zapytaj w grupce XYZ marek pojazdów, co mam zrobić jak mi stuka to i tamto. W 90%, należy oczekiwać odpowiedzi typu - nie wiem, nie znam frotki. Czy o to idzie?
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez przemia » 06 paź 2020 14:39:34

marek230482 napisał(a):... Bez skrajności, ale wytłumaczcie mi po kiego grzyba forum frontery na którym zaczynają stanowić większość (albo znaczną część) inne terenówki? To przecież już nie będzie forum frotki. ..


A mnie to trąci rasizmem i jest jakieś nie europejskie....

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez marek230482 » 06 paź 2020 16:16:32

Nie w tym sensie piszę. Czyli aby nie być wg Ciebie rasistowski i być europejski to ma być jedno forum od wszystkiego i dla wszystkich???
Frota B 3.2V6 4x4 205KM
166 3.0V6 226KM
gtv 2,0TS 155KM
Brera 3,2V6 Q4 260KM
9-5 2.3 290KM
Avatar użytkownika
marek230482
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 661
Dołączył(a): 23 gru 2018 19:42:42
Lokalizacja: Strzelin
Pochwały: 6
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez przemia » 06 paź 2020 16:38:11

marek230482 napisał(a):Nie w tym sensie piszę. Czyli aby nie być wg Ciebie rasistowski i być europejski to ma być jedno forum od wszystkiego i dla wszystkich???

No a jak sobie wyobrażasz inaczej brak dyskryminacji?

Przecież to wykluczanie kogoś z naszej społeczności tylko dlatego że ma inną orientację, tfu! inny samochód.

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 17:54:37

przemia napisał(a):A mnie to trąci rasizmem i jest jakieś nie europejskie....

Przemia, mnie to co piszesz trąci chorobą umysłową...Twoją,rzecz jasna. Ostatnio wprawdzie pisałeś ( przy okazji jakiejś nieobecności na spociku ), że chory jesteś - nie sądziłem że aż tak to w Twoim przypadku postępuje.
Głowa do góry- chyba są szpitale, które takie rzeczy nawet leczą.

przemia napisał(a):Przecież to wykluczanie kogoś z naszej społeczności tylko dlatego że ma inną orientację, tfu! inny samochód.

Nie wiem jaką tam masz orientację, ale kolega argail ostatnio ci nieźle w dupsko właził - więc kto to wie w jakich "orientacjach" się lubujesz...Nie wnikam, póki robisz to prywatnie w czterech ścianach. Nie zarażaj tym proszę tego forum.
Powiedz lepiej, że Cie z tym Twoim plaskaczem na żadnym innym forum nie chcą i na siłę chcesz przekształcić obecne w jakiś konglomerat ... :mlotek:

Chcesz być zajebiście europejsko liberalny? Super - prawo masz. Zrób zatem głosowanie i niech się wszyscy użytkownicy sami wypowiedzą. Tylko nie pierdol już proszę o rasizmie, tylko z tego powodu, że ktoś na forum opla frontery nie chce innych marek.
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez marek230482 » 06 paź 2020 18:08:47

Przemia :roll: czyli co? Każde forum powinno być usunięte. Albo nie. Każde forum tematyczne powinno pisać o wszystkim i tym samym.
Mam 3 saaby, frotę, alfę, kampera..... czyli na każdym z tych forów będę w dziale naszych aut prezentował wszystkie te auta, będę nimi wszystkimi jeździł na wszystkie zloty.... nie, mało to. Ja będę nimi jeździł na wszystkie inne zloty. Alfą na zlot vag`a, kamperem na zlot harleja.... myślisz że mnie wpuszczą? hmmmm.... jak nie to posądzę ich o rasizm. A tu w dziale technicznym będę pytał o remont silnika B235. A jak nikt mi nie pomorze to zbluzgam i zwyzywam od rasistów.
Nie no proszę, Cię. Przesadzasz.
Jadę na zlot saaba i chcę tam same saaby, choć nikt nie ukrzyżuje jak awaryjnie przyjedzie czymś innym. Jadę na zlot kamperów ale sorrry nie chciałbym żeby ktoś przyjeżdżał frotką. Mało to. Jadę na zlot frotki i gadam o kijankach. Na zlocie kamperów o motocyklach itd, itd....
Ale na litość boską nie róbmy śmietnika z for i spotkań tematycznych.
To jest coś rewelacyjnego mieć frotkę i pojechać na zlot frotki. Na inne terenowe też jeżdżę ale jak jest zlot frotki to ja chcę frotkę!!!! :mlotek:
Frota B 3.2V6 4x4 205KM
166 3.0V6 226KM
gtv 2,0TS 155KM
Brera 3,2V6 Q4 260KM
9-5 2.3 290KM
Avatar użytkownika
marek230482
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 661
Dołączył(a): 23 gru 2018 19:42:42
Lokalizacja: Strzelin
Pochwały: 6
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 18:21:34

Teraz przemia albo strzeli focha i się już więcej odzywał nie będzie, albo też się zagotuje i wywiąże się z tego spora dyskusja :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
Tak czy inaczej, jak mi się frotka któregoś dnia posypie, to przesiądę się na d-maxa albo raptora i raczej forum frontery - ku radości przemii - odwiedzać już nie będę.
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez przemia » 06 paź 2020 18:40:33

Ty się jednak Piotrek nic nie zmieniłeś. Byłeś przemądrzały i będziesz przemądrzały...

Przemawia do mnie sens zlotu tematycznego. Ten jest raz w roku. Przez całą pozostałą część roku nie można się spotykać ze wszystkimi?

Forum rajdy4x4 jakoś ma różne marki, podzielone na grupy tematyczne i nikt tam się nie obraża że ktoś ma inne auto.

OK, zgadzam się że nie ma potrzeby powielania informacji technicznych o innych markach na forum frontery - to się nie sprawdziło.

Ale dla czego do jasnej anielki jeżeli ktoś kto miał frotkę, zaczynał z frotką, ale z różnych przyczyn przesiadł się do czegoś innego nie może cieszyć się swoim nowym nabytkiem razem z dotychczasowymi kumplami?

Z doświadczenia widzę że Frontera to dla większości samochód przejściowy, ktoś kto chciał spróbować jazdy w terenie kupował Fonterę A bo była w rozsądnym przedziale cenowym i po wieeelu naprawach napędu/silnika/zawieszenia dochodził do wniosku że rezygnuje lub przechodzi na inny poziom. Czy taka osoba ma od razu wylatywać z fanklubu? Bo jest tu kilka bo chyba nie więcej niż 10 osób które fanatycznie wręcz wielbią Fronterę i dla innych nie ma miejsca?

Szkoda że tak się potoczyło. Uważam że najwięcej winy ponoszą nowi którym nie chciało się ciągnąć dalej tematu. Starzy się wypalili bo mieli dosyć narzekania na jakość usług jak to Grzesiek napisał pro bono. A nowi nie wykazali się odrobiną entuzjazmu żeby coś działać. Porobiły się grupki wzajemnej adoracji.

Szkoda...

A chciałby człowiek "żeby było jak było... "

P.S.
Bardzo fajnie dajecie się podpuszczać w kwestiach rasizmu i dyskryminacji. To taki modny temat teraz. Myślałem że zgodnie z obecnie wdrażanymi standardami jeśli ktoś czuje się dyskryminowany z uwagi na swoją odmienność to od razu ma większe prawa, ale widać nie w tej grupie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 19:05:58

przemia napisał(a):Ty się jednak Piotrek nic nie zmieniłeś. Byłeś przemądrzały i będziesz przemądrzały...

Po prostu lubię dyskusje - szczególnie w sytuacji, kiedy mam rację :)

przemia napisał(a):Ale dla czego do jasnej anielki jeżeli ktoś kto miał frotkę, zaczynał z frotką, ale z różnych przyczyn przesiadł się do czegoś innego nie może cieszyć się swoim nowym nabytkiem razem z dotychczasowymi kumplami?

Że z ciekawości zapytam... jesteś chyba dobrym tego przykładem - czy ktoś Ci Przemysławie drogi bronił kiedykolwiek przyjechać? Pokaż, który to był "kolega", bo ja jakoś takiej sytuacji tutaj nie dostrzegłem.
Rozmawiam i znam się nadal z wieloma byłymi użytkownikami tego forom ( jedne relacje pozostają prywatne, inne są czysto biznesowe ) - różne historie się słyszało, ale za cholerę nikt nie powiedział, że ktoś tam chciał przyjechać i nikt go nie chciał ze sobą zabrać bo "on nie miał już frontery"

przemia napisał(a):Szkoda że tak się potoczyło. Uważam że najwięcej winy ponoszą nowi którym nie chciało się ciągnąć dalej tematu. Starzy się wypalili bo mieli dosyć narzekania na jakość usług jak to Grzesiek napisał pro bono. A nowi nie wykazali się odrobiną entuzjazmu żeby coś działać. Porobiły się grupki wzajemnej adoracji.

Nie opowiadaj. Grupki wzajemnej adoracji to się porobiły za czasów "klubowicze widzą więcej, bo płaca", "decyzje podejmują klubowicze, którzy płaca składki", "część działów jest przeznaczona tylko dla tych, którzy płaca składki" - zmiana na lepsze nastąpiła za czasów Tatara - tylko ciut późno to się stało.
Pamiętasz, jak kiedyś zostałem zaszczekany, bo chciałem się zając główną strona by to forum jakoś "sprzedać" na świat i by się to rozwijało? Powód? Bo się idea weba koledze @przemii nie spodobała. Pamiętasz jak mi jechałeś po kalesonach jak pisałem, że robicie sobie "zielone kółko wzajemnej adoracji" i może nieświadomie, ale dzielicie forum na tych lepszych - klubowiczów i tych gorszych - czarnuchów? Więc proszę, nie pierdziel teraz dyrdymałów i nie opowiadaj, że to wina nowych, bo sam miałeś w tym bagnie niezły udział.
Liczyli się wówczas tylko ci co jeżdżą w teren - reszta nie miała wielkiego znaczenia. Nie taka jest idea forum szanowny panie.
Zadaj sobie pytanie ile Ali ujebał się, by FB jakoś zaistniał i jakoś się ciągnął dalej - czemu go nie ma tutaj teraz? Myślisz, że z powodu światopoglądu czy konieczności sprzedaży frotki?

przemia napisał(a):Bardzo fajnie dajecie się podpuszczać w kwestiach rasizmu i dyskryminacji. To taki modny temat teraz. Myślałem że zgodnie z obecnie wdrażanymi standardami jeśli ktoś czuje się dyskryminowany z uwagi na swoją odmienność to od razu ma większe prawa, ale widać nie w tej grupie.

Nic się Przemysławie nie zmieniłeś w kwestii wycofywania z nietrafionych koncepcji. Nadal starasz się obracać to w żart...
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez marek230482 » 06 paź 2020 19:09:25

Czyli powoli zaczynasz rozumieć przemia.
To w takim razie pozostaje kwestia forum. Tak oczywiście nikt nikogo nie wyklucza. Każdy kto nie ma frotki też tu może się zalogować, wypowiadać itd. Nikt nikomu tego nie broni. Jest przecież nawet dział dla odmieńców :mrgreen: i jakoś nie wrze on od dyskusji :boss:
Forum rajdy4x4 to taki przykład z dupy jakbyś porównał spotkania/wejścia do castoramy z warsztatami obróbki skrawaniem na maszynach CNC. I teraz popatrz. Tak jak i do castoramy każdy używający młotka wejść może i poczuje się ważny tak nie bardzo widzę aby ci wszyscy castoramowicze mieli coś do szukania na warsztatach CNC. Oczywiście nikt nie broni bohaterowi domu pójść i obejrzeć jak wygląda praca na CNC ale jednak chyba rozumiesz przekaz?
Tak samo tu nikt nikomu z landkiem, patrolem lub samurajem tu zaglądać i się wypowiadać. Ale chyba absurdem by było gdyby takim tworzyć tu dział. Po pierwsze to forum frotki :wsciekly: po drugie myślisz że ktoś mając forum samuraja będzie się udzielał na forum frotki??? no proszę cię.... :roll:
Frota B 3.2V6 4x4 205KM
166 3.0V6 226KM
gtv 2,0TS 155KM
Brera 3,2V6 Q4 260KM
9-5 2.3 290KM
Avatar użytkownika
marek230482
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 661
Dołączył(a): 23 gru 2018 19:42:42
Lokalizacja: Strzelin
Pochwały: 6
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 19:16:28

Tak na marginesie Przemysławie to i tak Cie lubię i szanuję, choćby za to, że nawet bez frontery jeszcze na to forum zaglądasz.
Mnie by się już pewnie już nie chciało.
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez RudeBoy » 06 paź 2020 19:18:02

ja jebe
No mówiłem.
Najważniejsze samochody nie ludzie.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Coraz mniej mi żal upadku tego forum.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 19:23:43

RudeBoy napisał(a):ja jebe
No mówiłem.
Najważniejsze samochody nie ludzie.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Coraz mniej mi żal upadku tego forum.


Nie desperuj.
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez przemia » 06 paź 2020 19:27:35

Nie wiem co mam Wam napisać. Czuję się trochę jakbym gadał do ściany. O ile w przypadku Piotrka to mnie nie dziwi bo to zawsze był przemądrzały teoretyk oglądający nas jedynie z za ekranu komputera, to Ciebie Marku nie znam.

Może faktycznie mówimy o dwóch różnych planetach. Dla mnie forum miało być platformą komunikacji ludzi którzy żyją, jeżdżą, spotykają się w realnym świecie.

Dla Ciebie rozumiem to ma być baza wiedzy skupiona na jednym.

Cały problem polegał na tym że nas jest 2 i mamy dwa różne pomysły na to co mogłoby dawać forum. (Piotrka nie biorę pod uwagę bo on zawsze wszystko wie najlepiej). A na forum było kiedyś 2000 użytkowników z których część też miała swoje wizje.

W sumie Grzesiek ma racje. Szkoda klawiatury na trupa.

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez RudeBoy » 06 paź 2020 19:29:02

nightman napisał(a):
RudeBoy napisał(a):ja jebe
No mówiłem.
Najważniejsze samochody nie ludzie.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Coraz mniej mi żal upadku tego forum.


Nie desperuj.


Nie desperuje, potwierdzam tylko swoje spostrzeżenia.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez przemia » 06 paź 2020 19:31:34

nightman napisał(a):Tak na marginesie Przemysławie to i tak Cie lubię i szanuję, choćby za to, że nawet bez frontery jeszcze na to forum zaglądasz.
Mnie by się już pewnie już nie chciało.


Tak ma marginesie Piotrze to ja nie mogę tego samego powiedzieć w drugą stronę. A uwierz mi mało jest osób których nie lubię.

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: z cyklu... dlaczego to forum umiera?

Postprzez nightman » 06 paź 2020 19:46:04

przemia napisał(a):O ile w przypadku Piotrka to mnie nie dziwi bo to zawsze był przemądrzały teoretyk oglądający nas jedynie z za ekranu komputera

Widziałem Ciebie raz ... widać mi starczyło na lata :evil2:

przemia napisał(a):Piotrka nie biorę pod uwagę bo on zawsze wszystko wie najlepiej

Pokaż mi lepiej, w którym miejscu się myliłem. Coś mi się wydaje, że z tym będzie biednie :grin: :grin:

przemia napisał(a):Tak ma marginesie Piotrze to ja nie mogę tego samego powiedzieć w drugą stronę. A uwierz mi mało jest osób których nie lubię.

Ależ ja to Przemysławie rozumiem, gdyż niestety taką już masz przypadłość, że nie lubisz ludzi, którzy mówią Ci wprost, że pierdolisz głupoty. :pomidor: Ty wolisz w kółeczku wzajemnych adoratorów słyszeć jak to fajnie wydumałeś. Spoko chłop - jak zasłużysz, to nawet ja Cię pochwalę. Niestety, widzisz, ja wolę szczerze - choć czasami brutalnie, no i stąd wychodzi co wychodzi.

W mojej ocenie :
1. Temat zdychalności forum, to temat rzeka - można tak godzinami i latami.
2. Czy zrobić z niego forum ogólne czy szczególne powinni zadecydować wszyscy uczestnicy - przy okazji wyjdzie, ilu jeszcze tutaj zagląda a ile nicków to zombie.
3. Ankietę proponuje dać na pierwszą stronkę, by wszyscy widzieli czarno na białym w czym rzecz.
4. Czas ankiety - ze względu na jej ważność w kontekście przyszłości forum - "do końca roku". Mamy 6 październik, więc nawet okazjonalnie zaglądający będą mieli szanse się zapoznać
5. Przyjąć konkretne postanowienie i więcej do tego nie wracać

No chyba że wolicie pierdolenie o szopenie, to tak można jeszcze jakiś czas podywagować
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości