Witamy !



[A 2.3] Brak zasilania elektrycznej pompy wody

Wszystko co dotyczy elektryki w naszych frotkach

[A 2.3] Brak zasilania elektrycznej pompy wody

Postprzez slawek2401 » 24 cze 2013 21:31:53

Witam mam problem z zasilaniem elektrycznej pompy wody <tej przy zbiorniczku wyrównawczym> pompa jest sprawna bo po podłączeniu na ktutko do akumulatora działa bezpieczniki całe, gdzie szukać początku zasilania tego obwodu ??? z góry dziekuje za pomoc
Avatar użytkownika
slawek2401
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 37
Obrazki: 2
Dołączył(a): 14 sie 2011 20:48:47
Lokalizacja: Niepołomice
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: [A 2.3] Brak zasilania elektrycznej pompy wody

Postprzez Komand » 25 cze 2013 12:18:23

Dołączam się do prośby kolegi, mam taką samą sytuację.
BTW czemu to ustrojstwo służy? u mnie nie działa a nie mam problemów z chodzeniem silnika/ogrzewaniem kabiny.
Komand
 

Re: [A 2.3] Brak zasilania elektrycznej pompy wody

Postprzez Trzeci » 01 lip 2013 18:33:50

Kiedys już to opisywałem, ale napisze jescze raz. Pompka wspomagania obiegu wody działa po przekreceniu kluczyka przez pewien czas. Ma za zadanie odpowietrzyć układ chłodzenia (przepchną wode przez układ) przed odpaleniem po odpaleniu przekaźnik ją rozłącza. Szukac trzeba go na prawym nadkolu (stojąc prz masce) koło przekaźnika świec (u mnie tak jest)
Avatar użytkownika
Trzeci
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1479
Obrazki: 5
Dołączył(a): 05 paź 2010 17:40:44
Lokalizacja: Usa
Pochwały: 14
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Samochód: Frontera B 2.2i Sport 1998-2004

Re: [A 2.3] Brak zasilania elektrycznej pompy wody

Postprzez Komand » 02 lip 2013 17:43:47

Trzeci napisał(a):Kiedys już to opisywałem, ale napisze jescze raz. Pompka wspomagania obiegu wody działa po przekreceniu kluczyka przez pewien czas. Ma za zadanie odpowietrzyć układ chłodzenia (przepchną wode przez układ) przed odpaleniem po odpaleniu przekaźnik ją rozłącza. Szukac trzeba go na prawym nadkolu (stojąc prz masce) koło przekaźnika świec (u mnie tak jest)

Podziękował za informację, zapewne gdzieś na kablach jest przerwa (poprzedni właściciel trochę namotał w kablach i powoli dochodzę który do czego).
Komand
 


Powrót do Elektryka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość